Wybiera, ale dla ułatwienia chciałem sobie zmienić na kategorię drugą i się nie dało, ale szczęśliwie wylądowałem.
A lotnisko przypadkiem nie było pierwszej kategorii, bo jak tak..... A poza tym... Obawiam się, że po takich zabawach to nie zaliczy i tylko w 5 coś to można zrobić i przy ostatnim z tych podstawowych, przynajmniej ja się tej reguły trzymam i nie wiem jak sprawdzić kiedy można, a kiedy nie. BO nawet w tych w któ
ych można nie jest to podane pod shift+a, tylko pod zwyklym a.
ych można nie jest to podane pod shift+a, tylko pod zwyklym a.
Ja wwczoraj robiłem zadanie4- 6 i mogłem zmienić samolot, ale dopiero w Sudanie Południowym w Jubie??
Ojejejejej... Jaki nadajnik...
Ludzie...
Dobra, chyba nie będę się czepiał, bo i tak nikomu to nic nie da ...
Transponder, tak gwoli ścisłości...
Do jasnej... Przestańcie kombinować ze zmianami samolotów, bo nie zaliczy wam misji. Powtarzane to już chyba było kilkakrotnie...
Co do bet EF3. Spytam zaraz Stefana i po problemie będzie. Jak się czegoś dowiem, dam znać
Ludzie...
Dobra, chyba nie będę się czepiał, bo i tak nikomu to nic nie da ...
Transponder, tak gwoli ścisłości...
Do jasnej... Przestańcie kombinować ze zmianami samolotów, bo nie zaliczy wam misji. Powtarzane to już chyba było kilkakrotnie...
Co do bet EF3. Spytam zaraz Stefana i po problemie będzie. Jak się czegoś dowiem, dam znać
Już komuś powiedziałem dziś, że trochę przesadza z tą przemądrzałością! Dałbyś sobie kolego siana i po prostu sprostował bez zbędnych komentarzy?
Trzeba konto utworzyć a potem dopiero wygenerować kod. Jak coś to mogę tobie pomóc.
Mięki musi być i się wygeneruje. A tak na poważnie, w opisie jednego z moich letsplayi na youtube podałem kod którego można używać.
Słuchajcie. Uwagi do spolszczenia są naprawdę cenne i jeśli krytyka będzie konstruktywna to zostanie wzięta pod uwagę. Wszyscy popełniamy błędy ale na szczęście akurat w tym można je naprawić :D
Ja uważam, że spolszczenie jest ok i jestem z niego zadowolony.
Robiłem dzisiaj zadanie 4-8 i nawet leciało się w miarę.
Ja uważam, że ludzie ci, którzy robili to spolszczenie zasługują na poszanowanie i szacunek.
Moim zdaniem niektórzy ludzie powinni zastanowić się nad swoimi słowami i też krytyką.
Robiłem dzisiaj zadanie 4-8 i nawet leciało się w miarę.
Ja uważam, że ludzie ci, którzy robili to spolszczenie zasługują na poszanowanie i szacunek.
Moim zdaniem niektórzy ludzie powinni zastanowić się nad swoimi słowami i też krytyką.
Ja również zgadzam się z przedmówcą może wkórzam się na to i owo ale naszych tłumaczom trza oddać szacunek. Łatwo krytykować ale jak ktoś prosi o pomoc niema nagle chętnego? Prawda? Nawet piter machacz podobno ogłosił, że jeśli ktoś chce nagrać wierzę lub cokolwiek by się w tej sprawie doniego z głosił.
Ja do samego spolszczenia nic nie mam, jedynie ten squak, czy jak to się pisze powinno być poprawione, bo jest trochę dezoriętujące, plików pomocy nie czytałem. Jeżeli tam naprawdę jest nadajnik... Ostatecznie tak może być, bo transporder tym jest, ale... W terminoologii lotniczej lepiej będzie brzmiało transporder.
Heh, mówię o poprawkach, a sam robię błędy i to już któryś raz w tym miejscu. Oczywiście pisze i móœi się transponder.
Witajcie.
Ja lecę do innego państwa, ale proszą mnie o podanie jakiegoś identyfikatora, a że nie wiem
co tam wpisać to mój samolot zostaje zestrzelony.
Ja lecę do innego państwa, ale proszą mnie o podanie jakiegoś identyfikatora, a że nie wiem
co tam wpisać to mój samolot zostaje zestrzelony.
Spoko nie ma problemu i jak chcesz to możesz śmiało do mnie pisać, bo jak mam czas to udzielę potrzebnych iformacji.