Forum

Eurofly

Gry audio (dyskusja ogólna)

Previous 15 / 87 Next

pjetia

#281 ·

Wybiera, ale dla ułatwienia chciałem sobie zmienić na kategorię drugą i się nie dało, ale szczęśliwie wylądowałem.
Jeśli komuś moje wpisy wydają się bezsensowne, to niech ich nie czyta. Są moje, jak każdego innego użyszkodnika.

hryniek

#282 ·

A lotnisko przypadkiem nie było pierwszej kategorii, bo jak tak..... A poza tym... Obawiam się, że po takich zabawach to nie zaliczy i tylko w 5 coś to można zrobić i przy ostatnim z tych podstawowych, przynajmniej ja się tej reguły trzymam i nie wiem jak sprawdzić kiedy można, a kiedy nie. BO nawet w tych w któych można nie jest to podane pod shift+a, tylko pod zwyklym a.
Powiem Ci jedną rzecz dziewczyno. Tak mi się podobasz, że rwałbym CIę niczym trawę w STW

Kosa12

#283 ·

Ja wwczoraj robiłem zadanie4- 6 i mogłem zmienić samolot, ale dopiero w Sudanie Południowym w Jubie??
Muzyka rap jest mądra i pouczająca i trzeba skupić się na przekazie.??

zywek

#284 ·

Ojejejejej... Jaki nadajnik...
Ludzie...
Dobra, chyba nie będę się czepiał, bo i tak nikomu to nic nie da ...
Transponder, tak gwoli ścisłości...
Do jasnej... Przestańcie kombinować ze zmianami samolotów, bo nie zaliczy wam misji. Powtarzane to już chyba było kilkakrotnie...

Co do bet EF3. Spytam zaraz Stefana i po problemie będzie. Jak się czegoś dowiem, dam znać

pjetia

#285 ·

Już komuś powiedziałem dziś, że trochę przesadza z tą przemądrzałością! Dałbyś sobie kolego siana i po prostu sprostował bez zbędnych komentarzy?
Jeśli komuś moje wpisy wydają się bezsensowne, to niech ich nie czyta. Są moje, jak każdego innego użyszkodnika.

matius

#286 ·

Jak na stronie od pogody wygenerować kod?
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.

piter9521

#287 ·

Trzeba konto utworzyć a potem dopiero wygenerować kod. Jak coś to mogę tobie pomóc.

daszekmdn

#288 ·

Mięki musi być i się wygeneruje. A tak na poważnie, w opisie jednego z moich letsplayi na youtube podałem kod którego można używać.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Irniss

#289 ·

Słuchajcie. Uwagi do spolszczenia są naprawdę cenne i jeśli krytyka będzie konstruktywna to zostanie wzięta pod uwagę. Wszyscy popełniamy błędy ale na szczęście akurat w tym można je naprawić :D

Kosa12

#290 ·

Ja uważam, że spolszczenie jest ok i jestem z niego zadowolony.
Robiłem dzisiaj zadanie 4-8 i nawet leciało się w miarę.
Ja uważam, że ludzie ci, którzy robili to spolszczenie zasługują na poszanowanie i szacunek.
Moim zdaniem niektórzy ludzie powinni zastanowić się nad swoimi słowami i też krytyką.
Muzyka rap jest mądra i pouczająca i trzeba skupić się na przekazie.??

rafalko112

#291 ·

Ja również zgadzam się z przedmówcą może wkórzam się na to i owo ale naszych tłumaczom trza oddać szacunek. Łatwo krytykować ale jak ktoś prosi o pomoc niema nagle chętnego? Prawda? Nawet piter machacz podobno ogłosił, że jeśli ktoś chce nagrać wierzę lub cokolwiek by się w tej sprawie doniego z głosił.
radio plays is super

hryniek

#292 ·

Ja do samego spolszczenia nic nie mam, jedynie ten squak, czy jak to się pisze powinno być poprawione, bo jest trochę dezoriętujące, plików pomocy nie czytałem. Jeżeli tam naprawdę jest nadajnik... Ostatecznie tak może być, bo transporder tym jest, ale... W terminoologii lotniczej lepiej będzie brzmiało transporder.
Powiem Ci jedną rzecz dziewczyno. Tak mi się podobasz, że rwałbym CIę niczym trawę w STW

hryniek

#293 ·

Heh, mówię o poprawkach, a sam robię błędy i to już któryś raz w tym miejscu. Oczywiście pisze i móœi się transponder.
Powiem Ci jedną rzecz dziewczyno. Tak mi się podobasz, że rwałbym CIę niczym trawę w STW

anorcia

#294 ·

Witajcie.
Ja lecę do innego państwa, ale proszą mnie o podanie jakiegoś identyfikatora, a że nie wiem
co tam wpisać to mój samolot zostaje zestrzelony.

Kosa12

#295 ·

Tu musisz nacisnąć tylko f2 i wtedy nie zestrzelą cię na drugi raz??
Muzyka rap jest mądra i pouczająca i trzeba skupić się na przekazie.??

anorcia

#296 ·

Dzięki. Tak zrobię.

Kosa12

#297 ·

Spoko nie ma problemu i jak chcesz to możesz śmiało do mnie pisać, bo jak mam czas to udzielę potrzebnych iformacji.
Muzyka rap jest mądra i pouczająca i trzeba skupić się na przekazie.??

matius

#298 ·

Co w przypadku awarji?
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.

Kosa12

#299 ·

Tak
Muzyka rap jest mądra i pouczająca i trzeba skupić się na przekazie.??

hryniek

#300 ·

wpisujesz 121,5 ilondujeszgdzekolwiek. Oczywiście starając zachować się parametry lądowania.
Powiem Ci jedną rzecz dziewczyno. Tak mi się podobasz, że rwałbym CIę niczym trawę w STW
Previous 15 / 87 Next