plotki są, ale że nie zajmuję się plotkami, to nie będę ich szerzył.
Tak, ale pod ctrl-a są dostępne tylko te samoloty, które obsługują dane lotnisko, poza tym jeśli robię zadanie przed 5,0, to nie będę miał kategorii trzeciej.
--Cytat (matius):
Jak masz zadanie, to możesz sobie zmieniać samoloty i to robisz pod ctrl a. Tam jest cała lista samolotów jakie masz dostępne. I mam już tam trzecią. Więc jakbym chciał to mogę.
--Koniec cytatu
--Cytat (matius):
Jak masz zadanie, to możesz sobie zmieniać samoloty i to robisz pod ctrl a. Tam jest cała lista samolotów jakie masz dostępne. I mam już tam trzecią. Więc jakbym chciał to mogę.
--Koniec cytatu
A ja sięrozbiłam, bo radar mi piszczał. I nie wiem czemu.
@Matius: CHyba tylko w jednym albo w dwóch można zmienić samolot, bo inaczej nie zaliczy, chyba, że coś mylę, tak mi powiedziano, więc się tego trzymam.
@Kacper10:w drugiej kategorii masz od razu pasy a1 a2 a3, w trzeciej grupy a, b i w ktorąś z nich skręcasz i tam dopiero szukasz a1 a2 itp i wtedy w to skręcasz.
Ja teoretycznie robię już te zadania świąteczne, które nie mają tłumaczenia tak by the way.
@Kacper10:w drugiej kategorii masz od razu pasy a1 a2 a3, w trzeciej grupy a, b i w ktorąś z nich skręcasz i tam dopiero szukasz a1 a2 itp i wtedy w to skręcasz.
Ja teoretycznie robię już te zadania świąteczne, które nie mają tłumaczenia tak by the way.
Ale mają mieć tłumaczenie. A z tym samolotem to możesz mieć racje. Bo możliwe, że dlatego zadania 5,3 mi nie zaliczało, bo leciałem samolotem trzy kategorji.
Eeej, a co zrobić jak radar pika?
Zależy jaki. Jak takie miarowe pip, pip i każe w góre, albo w duł to alarm kolizyjny. Jest ważniejszy niż wieża.
Jest ważniejszy niż wieża... Niestety tak jest i jest to smutne, bo wieża jest po to żeby ten ruch rozdzielać. Jak już chcą dać namiastkę realizmu to niech t-cas się odzywa poza przestrzenią kontrolowaną.
skończyłem misje i jstem na pozycji parkingowej, ale nie misja nie dobiegła końca co mam zrobić?
O! A co robi CTRL-Shift_q?
--Cytat (hryniek):
Jak masz niską temp to ctrl+shift+q
--Koniec cytatu
--Cytat (hryniek):
Jak masz niską temp to ctrl+shift+q
--Koniec cytatu
ctrl shift q - kontrola temperatury
ctrl shift s - radar burzowy
ctrl shift c - radar kolizyjny
ctrl shift v - kontrola wentylacji
ctrl shift p - kontrola ciśnienia
shift s - światła w kabinie
shift f - przednie światła
shift b - światła na ogonie
ctrl shift k - komputer pokładowy
ctrl shift f - radio
ctrl shift t - nadajnik
ctrl shift g - komunikator
ctrl shift s - radar burzowy
ctrl shift c - radar kolizyjny
ctrl shift v - kontrola wentylacji
ctrl shift p - kontrola ciśnienia
shift s - światła w kabinie
shift f - przednie światła
shift b - światła na ogonie
ctrl shift k - komputer pokładowy
ctrl shift f - radio
ctrl shift t - nadajnik
ctrl shift g - komunikator
No to mam ciekawostkę.
Otóż robię sobie teraz zadanie 3.9 i nie mogę zmienić samolotu na żadną z wyższych kateorii niż pierwsza!
Otóż robię sobie teraz zadanie 3.9 i nie mogę zmienić samolotu na żadną z wyższych kateorii niż pierwsza!