Forum

Eurofly

Gry audio (dyskusja ogólna)

Poprzednia 12 / 87 Next

pjetia

#221 ·

Jeśli ktoś chce mimo niedoskonałości tego symulatora przyczynić się do rozwoju spolszczenia, dawajcie znać i będziemy kombinować. wkrótce więcej szczegó
łów.
Jeśli komuś moje wpisy wydają się bezsensowne, to niech ich nie czyta. Są moje, jak każdego innego użyszkodnika.

matius

#222 ·

Ktoś może teraz leci?
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.

matius

#223 ·

Udało mi się przejść tą misje 5,3.
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.

matius

#224 ·

Co to jest? To, że tak szybko pika i raz wyżej i coraz wyżej i tak zmienia.
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.

hryniek

#225 ·

@Matius: buuuuurza, masz to wyminac.
Powiem Ci jedną rzecz dziewczyno. Tak mi się podobasz, że rwałbym CIę niczym trawę w STW

matius

#226 ·

aaaaaaaaaa. dobra na przyszłość będe wiedział.
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.

pjetia

#227 ·

Przy szybkim pikaniu i podnoszącym się dźwięku, oznacza to, że zbliżasz się do burzy. Przy samolotach drugiej kategorii i włączonej autonawigacji (skrót alt-p) po wleceniu w chmurę, lot automatycznie obniża się o 500 metrów..
Jeśli komuś moje wpisy wydają się bezsensowne, to niech ich nie czyta. Są moje, jak każdego innego użyszkodnika.

hryniek

#228 ·

@Pietia: Oznacza to, że samolot już umie sam to wyminąć? Bo pamiętam, że kiedyś tak sę nie dało tylko się konćzyło katastrofą nawet rpzy 3 kategorii.
Powiem Ci jedną rzecz dziewczyno. Tak mi się podobasz, że rwałbym CIę niczym trawę w STW

grzegorzm

#229 ·

a jak to jest z tymi kanałami gdzie można wiadomości z innymi wymieniać? co trzeba z robić żeby to możliwe było?

hryniek

#230 ·

Piszesz zdaje się od 1 do 7 tam gdzie masz tą zaklądkę jakby z wiadomościami, pod tabem to będziesz miał jak komunikator włączysz.
Powiem Ci jedną rzecz dziewczyno. Tak mi się podobasz, że rwałbym CIę niczym trawę w STW

matius

#231 ·

Ja mam zrobione tylko trzy kanały. Angielski, Polski i zerowy.
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.

hryniek

#232 ·

Ja chyba podobnie, już sam nie wiem. ;D, nawet nie wiem jak to poustawiać hihi, ale ciii żeby nikt się nie dowiedział, że nie wiem.
Powiem Ci jedną rzecz dziewczyno. Tak mi się podobasz, że rwałbym CIę niczym trawę w STW

grzegorzm

#233 ·

a jak ten komunikator włączyć?

hryniek

#234 ·

ctrl+shift+g
Powiem Ci jedną rzecz dziewczyno. Tak mi się podobasz, że rwałbym CIę niczym trawę w STW

zegarmistrz

#236 ·

witam serdecznuie to to w niedługim czasie będzie beta eurofly 3 pozdro Michał

Irniss

#237 ·

FioMiTeam do usług :D obiecuję więcej nie subordynować :d
--Cytat (hryniek):
A ja się muszę poskarżyć na stewardessę, która się podpisuje tutaj jako Fiomiteam. Skarga generalnie tyczy się nienależytego wypełniania obowiązków.
Wszystko zaczęlo się na eleganckim lotnisku EPWA w Warszawie, leciałem sobie do Litwy, oczywiście nie moglem sobie załątwić... czegoś mocniejszego, bo akurat dilera nie było na mieście. No, ale pilot powinien być przytomny. Postanowiłem w pewnym momencie poprosić o kawę.
Zero współpracy ze mną. Ze, ro! I ja Wam móię: Ogarnijcie to dziewczę, bo do póki ja tu jestem kapitanem... Takiej niesurbodynacji nie będę tolerował. Ja rozumiem, gdyby pionowy statecznik odpadł... Jeszcze bym wybaczył, ale bezpodstawne narażanie mnie na odwodnienie i zaśnięcie za sterami.... TOż to się w głowie nie mieści. :D :D :D :D

--Koniec cytatu

pjetia

#238 ·

Generalnie niezawsze to wymija, ale na pewno opada o 500 metrów. Ja od na prawdę długiego czasu się nie rozbiłem przez burzę, także coś w tym musi być. Ooo. mi dłuuugo jeszcze zejdzie, żeby dojść do samolotów trzeciej kategorii.
--Cytat (hryniek):
@Pietia: Oznacza to, że samolot już umie sam to wyminąć? Bo pamiętam, że kiedyś tak sę nie dało tylko się konćzyło katastrofą nawet rpzy 3 kategorii.

--Koniec cytatu
Jeśli komuś moje wpisy wydają się bezsensowne, to niech ich nie czyta. Są moje, jak każdego innego użyszkodnika.

pjetia

#239 ·

Witamy witamy.
--Cytat (Irniss):
FioMiTeam do usług :D obiecuję więcej nie subordynować :d
--Cytat (hryniek):
A ja się muszę poskarżyć na stewardessę, która się podpisuje tutaj jako Fiomiteam. Skarga generalnie tyczy się nienależytego wypełniania obowiązków.
Wszystko zaczęlo się na eleganckim lotnisku EPWA w Warszawie, leciałem sobie do Litwy, oczywiście nie moglem sobie załątwić... czegoś mocniejszego, bo akurat dilera nie było na mieście. No, ale pilot powinien być przytomny. Postanowiłem w pewnym momencie poprosić o kawę.
Zero współpracy ze mną. Ze, ro! I ja Wam móię: Ogarnijcie to dziewczę, bo do póki ja tu jestem kapitanem... Takiej niesurbodynacji nie będę tolerował. Ja rozumiem, gdyby pionowy statecznik odpadł... Jeszcze bym wybaczył, ale bezpodstawne narażanie mnie na odwodnienie i zaśnięcie za sterami.... TOż to się w głowie nie mieści. :D :D :D :D

--Koniec cytatu


--Koniec cytatu
Jeśli komuś moje wpisy wydają się bezsensowne, to niech ich nie czyta. Są moje, jak każdego innego użyszkodnika.

matius

#240 ·

A którą misje Pietia robisz?
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.
Poprzednia 12 / 87 Next