Transcription
Witajcie! Kolejny raz dorwałem się do kaset i odtwarzacza kaset i przeglądam, więc pewnie kilka utworów do identyfikacji się dziś pojawi. Niestety będą puszczane z głośnika, gdyż nie mam już jak kiedyś możliwości podpięcia się pod kartę w tym laptopie. No i na przykład ciekawi mnie cóż to jest. Kolejny raz dorwałem się do kaset i odtwarzacza kaset i przeglądam, więc pewnie kilka utworów do identyfikacji się dziś pojawi.