Jeśli tak to raz jeszcze poprawiam w danych miejscach na mokro. Ogólnie nienawidzę ścierać kurzy bo mam alergię i krople to absolutne must have po takich zabiegach.
Jeśli tak to raz jeszcze poprawiam w danych miejscach na mokro. Ogólnie nienawidzę ścierać kurzy bo mam alergię i krople to absolutne must have po takich zabiegach.