Forum

Popmundo

Gry tekstowe

Poprzednia 50 / 74 Next

fantasma467

#981 ·

A Krzysiu dostałeś ode mnie parę złotych w prezencie dla maluszka, gratuluję :)

Kasia

#982 ·

Ach! Dzięki Basiu. :D Mam swojąkaskę, ale przelam ją regularnie po zapłaceniu rachunków, bo zbieramy
na wypasioną willę. Która kosztuje 1000000 zł, plus100 kredytów. A do tego trzeba zbierać na różne rzeczy
do niej. Żeby mieć wszystko

ninka

#983 ·

uwaga! uwaga kuypuję vipa. Cód. Chcemy mieć małe latosowogawędowe maleństwo :D

fantasma467

#984 ·

Moje maleństwo już w brzuszku rośnie. Wiem, że macie kaskę, ale to mały prezencik dla dzidziusia ode
mnie bo osobiście nie mam jak.

djsenter

#985 ·

Niechce psuć atmosfery, ale niebeędzie z dzieciaądka pociechy dopuki będzie miał z 16 lat, więc hm, poczekacie
sobie trochę:d
Senter San

ninka

#986 ·

hm co robicie 27 stycznia. Pytam, bo Ania z Jackiem biorą ślub

fantasma467

#988 ·

Dzięki za zaproszenie. Akurat mam już wolny dzień. Jak chcecie to zaproście też Marcina Jańca. Miły chłopak

:)

Kasia

#989 ·

To się do niego przytul, o ile nie ma kogoś, :D

fantasma467

#990 ·

Nie mogę się przytulić bo to też moja postać z the great heist, i na innym mailu. Bym musiała 2 vipy
kupować. Ja by mieć dziecko, muszę i tak kredyty kupować bo zaden facet vip jakoś nie chce ze mną sie
związać, albo chociasz podzielić plemnikami.
:( Ktoś nie dotrzymał słowa :(

ninka

#991 ·

hm no a ja jestem w ciaży z Jackiem :D

Kasia

#992 ·

Bo mnie ostatnio popmundo znudziło, ale faza sie odnowiła. Urodził się Milan, a dzisiaj Alicja miała
dzień płodny, kochaliśmy sie i znowu zazła. :D

I Anna z Jackiem też dzisiaj zaszła, bo mają vipy. Oj nie płacz, nie płacz, urodzisz sobie jakąś małą
frankelstein, ze sztucznego zapłodnienia też będzie dobree

djsenter

#993 ·

Mi też kiedyś sie znudziło, ale teraz ogólnie rutynowo ogarniam i dalej wspinam się na szczyt i dalej
jestem czujny.
Senter San

Kasia

#994 ·

Heeej! Sluchacieee~! pomocyyyy! Nie obczailysmy z Anna, ze dzisiaj mamy koncert wieczorem i wlasnie jedziemy
pojazdem artysty. Jak to zatrzymac i wrocic do Warszawy?

djsenter

#995 ·

haaha!
Ustaw pojazd artysty na nieaktywny w preferęcjach.
Możliwe, że się uda
Senter San

Kasia

#996 ·

Nie da rady. Talatajstwo dalej jedzie. A da sie zmienić date ślubu jeszcze?

ninka

#997 ·

hahaahaa no widzisz ślubu nie będzie :D

fantasma467

#998 ·

No ładnie, a ja już kupiłam prezencik i czekałam na ten ślub. Przy okazji było by osiągnięcie udział
w ślubie, a tu nic. Na 2 raz wyłączcie automatyczny przejazd. Zawsze później można wyruszyć ręcznie.

Kasia

#999 ·

aaaaaaj Baaaśka. Po c Jacek się brał za tą starą skartonowaciałą raszplę. Tylko tałatajstwa w życiu mnie
narobi. A paaaaaaszszszszszłłłłłłaaaaaaaa!

Choleeera jaaasnaaaa! Narezerwuje to to, zawsze koncertów, nie popatrzy, nie sprawdzi. Najpierw nie pojawiliśmy
sie na ślubie przez taką samą sytuacj, u Ali i Krzysia, potem na imprezie premierowej płyty, a potem
jeszcze naszwłasny ślub. I na swój pogrzeb też nie zdążymy.

djsenter

#1000 ·

W sądzie by sie dalo, alw to juz na miejscu
Senter San
Poprzednia 50 / 74 Next