Forum

Popmundo

Gry tekstowe

Poprzednia 43 / 74 Next

djsenter

#841 ·

Bumerang?
No bierzeż go, i jak ninja zaieprzasz po Warszawie rzucając go gdzie popadnie.
Senter San

Kasia

#842 ·

bez sensu, po co mam nim rzucac xddd

Co do linka, wyskoczyło mi. ups, coś poszło nie tak. Log błędu zostal zapisany. Poszukam przez forum

fantasma467

#843 ·

To przykro mi. Musisz w takim razie sama przeszukać liste forów i odnaleźć forum Warszawa, ale te niektóre
questy są strasznie długie i skomplikowane. Te, które uda mi się zrobić to wam opiszę. Mam w planach
2.

djsenter

#844 ·

A dzisaj na dzien umarlych, przybylem Do sztokholmu i musze niby dotknąć jakiejś statuły która da mi
expa, ale gdzie ona jest?
Na cmentarzu nic niema
Senter San

djsenter

#846 ·

Ej Fantasmo, widziałaś ten piękny wpis o Krzysztofie w twoim dzienniku?
No chyba, ż to nie ty jesteś barbara falkiewicz
Senter San

fantasma467

#847 ·

To ja jestem. Widziałam i się uśmiałam. Dobre to było.

djsenter

#848 ·

Lol, ale jak to możliwe, Krzysiu, costy robił!
On ma mieszkanie, czy moze jest bezdomny?
Senter San

Kasia

#849 ·

Ja dzisiaj poszłam na cmentarz. Z ekfipunku wzięłam sobie tablicę strażnika krypty. Potem w przedmiotach
użyłam przepustki do świata umrłych czy jakoś tak. Potem weszłam sobie w lokację i w świecie umarłych,
jakoś to się tam po angielsku nazywało, miałam eksploruj teren, taki link. Dałam go, weszłam w ekfipunek
i odkryłam nagrobek kogoś tam. Kliknęłam na nim użyj, potem zbadaj. No i w zienniku miałam tylko jakieś
wpisy, że to strasznie boli i ie ziosę tego dłużej. Więc wróciłam do cywilizacji, bo nie wiem jak dokńczyć
tą przygodę.

Kasia

#850 ·

Aaa. I przez to właśnie śmierdzę Kewinku hahahaha.

djsenter

#852 ·

Lecicie domnie na impreze premierową?
Senter San

fantasma467

#853 ·

Ja tu zaraz padnę przy was hahahahaha zoofil, ale wymyśliłeś hahahaha

Kasia

#854 ·

tak. Zaproś jeszcze:

Jacek Gawenda

Alicja Janus

Marlena Ujma

Aleksandra Filipiak

Ja już zaakceptowałam. A mimo to, że dałam przenieś mnie automatycznie na impreze, to muszę przylecieć?

djsenter

#855 ·

Znaczy Nekrofil, lol, co za kompromitacja
Senter San

fantasma467

#856 ·

Tu pasuje raczej nekrofil. Zaproszenia chyba nie dostałam a z resztą nie wiem kiedy i czy nie będę wtedy
koncertować.

djsenter

#857 ·

Zaprosilem, powinno sie pokazać u ciebie i u kasi.
I naprawde warto, may pięć atrcji.
Senter San

Kasia

#858 ·

Ja przylece. Na jem się, na chleję się.

djsenter

#859 ·

A jak, ijeszcze bedą fajerwerki i striptizerki
Senter San

Kasia

#860 ·

nie zapomnij o mejalicji hahha
Poprzednia 43 / 74 Next