Ja dzisiaj poszłam na cmentarz. Z ekfipunku wzięłam sobie tablicę strażnika krypty. Potem w przedmiotach
użyłam przepustki do świata umrłych czy jakoś tak. Potem weszłam sobie w lokację i w świecie umarłych,
jakoś to się tam po angielsku nazywało, miałam eksploruj teren, taki link. Dałam go, weszłam w ekfipunek
i odkryłam nagrobek kogoś tam. Kliknęłam na nim użyj, potem zbadaj. No i w zienniku miałam tylko jakieś
wpisy, że to strasznie boli i ie ziosę tego dłużej. Więc wróciłam do cywilizacji, bo nie wiem jak dokńczyć
tą przygodę.