Forum

Popmundo

Gry tekstowe

Poprzednia 36 / 74 Next

djsenter

#701 ·

Nie, fani będą je kupowali co jakiś czas. Automatycznie
Senter San

fantasma467

#702 ·

Jednak tym razem nie dodałam cowerów na bis, tylko dopaliłam ambicję, i ocena występu skoczyła ze średnio
na nieźle.

Kasia

#703 ·

Jak można te covery dodać do swojego repertuaru? Mam je kupić, czy jak?

fantasma467

#704 ·

W rankingach szukasz jakiegośdobrego zespołu w twoim gatunku, klikasz w tytułpiosenki i dodajesz do swojego
repertuaru. Później tylko te piosenki dodajesz do planuwystepu po zejźciuze sceny.

fantasma467

#705 ·

Aha i lepiej je na próbach przećwiczyć. Lub dopalić repertuar.

ninka

#707 ·

a z tymi imprezami premierowymi jak dać żeby wszyscy mogli przyjść a nie na zaproszenie

fantasma467

#708 ·

Mnie właśnie ktoś zaprosił, ale ma pecha bo o tej samej porze gram koncert gdzie indziej.

fantasma467

#709 ·

Czytałamna angielskim forum, że można zajźć w ciążę w sposób naturalny w dniu owulacji, jeśli kandydatka
na mamę ma konto popmundo powyżej 90 dni. Tylko, że jeden napisał, że nie trzeba mieć wtedy VIPa, a inny,
że tak, więc do końca nie rozumiem.

fantasma467

#710 ·

Jeśli robicie premiery w dniach 24 25 i 28 29 11 to możecie mnie zaprosić. Chętnie wpadnę. Jedna ciekawa
ze striptizerami przeleci mi koło nosa bo koncert.

djsenter

#711 ·

Ee, niewarto było dopalać ambicje, to działa tylko na 1 koncert.
Senter San

fantasma467

#712 ·

W sumie racja. Z resztą fani zaczęli sie domagać więcej bisów.

Julitka

#713 ·

E tam, warto. Jak mi raz skoczyło z jakiegoś tam "źle" czy "średnio" na "przyzwoicie", to potem się trzymało
już samo. Jak dla mnie, to bardziej się to opłaca, niż dopalanie repertuaru, ktory bez dopalacza można
sobie dorobić na probach. A z VIP to generalnie jest tak, że żeby zajść w ciążę, to trzeba go mieć. Tą
wersję znam z Polskiej Popmundo Viki i z pomocy programu. Tylko nie wiedziałam, że trzeba mieć powyżej
90 dni. W sumie jest to rozsądne. Także już się nie dziwię, dlaczego Wy nie mogłyście.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Kasia

#714 ·

Kewinku, kochanie. Mam do ciebie pytanie. Ile byłeś dni w grze jak zapyliłeś swoją ukochaną?

fantasma467

#715 ·

Ale te 90 dni tyczą się tylko kobiet, z tego co czytałam.

djsenter

#716 ·

hha, niemam pojęcia.
Senter San

anorcia

#717 ·

Ja właśnie zatrudniłam ekipę pomocniczą, i kupiłam maszynę do robienia piany i maszynę do robienia dymu.
Ale jak chcę dodać te przedmioty do planu wystempu to nie ma ich tam. Czy musze mieć jakąś umiejętność,
żeby ich używać?

Kasia

#718 ·

No, to fakt. Żoncia na zatrudniała ekipy, że ho ho. Ciekawe tylko, czy jak się popmundowsko poprztykamy,
to będę mógł, jako Węgrzyn wziąć kogoś z nich do wyra. :D, pewnie nie ma wśród nich kobiety. :D A ciekawe,
czy to są boty? Czy prawdziwi userzy?

fantasma467

#719 ·

Raczej boty. A jak z fanami i, czy to userzy?

fantasma467

#720 ·

A co do tych maszyn dymu itp to się ich nie dodaje do planu, tylko daje się zdarzenie. Chyba w moim gatunku
jest robienie dymu.
Poprzednia 36 / 74 Next