Forum

Popmundo

Gry tekstowe

Previous 35 / 74 Next

ninka

#681 ·

no hm nie mam żadnej bo sławę mam okropnie a trzeba mieć strasznie

ninka

#682 ·

aaaaaa myślałam, że to ma być jakaś opcja gdzieś

fantasma467

#683 ·

Ja mam strasznie w czterech miastach tylko.

fantasma467

#684 ·

Mój wydawca płyt chyba mówi w innym języku.

ninka

#685 ·

no to przetłumacz na tlanzlatorze

fantasma467

#686 ·

Zauważyłam, że podbija sie sława w mieście jak będąc tam ma się ustawione rozmawianie z mediami.

ninka

#687 ·

a masz umiejętność manipulacja mediami

djsenter

#688 ·

Oczywiście.
Jak jeszcze ustwisz i dopalsz te bisy, pewnie będziesz miała występ na nieźle
Wtedy będą kupowali
Senter San

fantasma467

#689 ·

Mam manipulację ale jeszcze bez gwiazdki. Też urok osobisty jest potrzebny.

Julitka

#690 ·

Ale to nie jest tak, że dopala się tylko bis, gdy dopalasz repertuar. Po prostu dopalasz wyćwiczenie
wszystkich utworow, ktore masz wybrane do ćwiczenia. Moim zdaniem to się po prostu nie opłaca, bo taki
sam efekt osiąga się po kilku probach, ktore też są potrzebne. Lepiej dopalacz wydawać na coś innego,
np. dopalać publiczność lub ambicję zespołu.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

fantasma467

#691 ·

Prawie wszystkie piosenki mam na 100, a myślę o dopaleniu ambicji. Teraz np wejźcie na scenę mam na 4
gwiazdki, i po tym pewnie wskoczy piąta.

Julitka

#692 ·

Niekoniecznnie, ale jak masz prawie wszystko na 100%, to naprawdę się nie opłaca marnować dopalacza.
Zrob ze dwie proby i tyle.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

fantasma467

#693 ·

Na próbach nie osiągnę pełnego efektu bo znajomość gatunku mam tylko na 2 gwiazdki. Muszę się za to zabrać.
Wiem bo sprawdzałam z nowymi piosenkami.

djsenter

#694 ·

ale dodaj te bisy sławnych zespołów idopal repertuar, naprawdę podskoczy ocena.
Senter San

ninka

#696 ·

no ja z bisami też sprobuje, ale będę musiała ćwiczyć na próbie

fantasma467

#698 ·

Słuchajcie a jak wyślę nagranie do wytfurni to długo będę czekać na wydanie?

djsenter

#699 ·

To działa tak, że oni po kilku dniach ci przyślą płyty, i będziesz musiała je sama wydać
Senter San

fantasma467

#700 ·

A to ciekawe, czyli sama mam się zająć ich rozprowadzaniem?
Previous 35 / 74 Next