OOO super te nowe wieści, możliwe że będzie działać jak warsim.
Ja mam problem z NVDA i z otchłanią, za dużo czyta i co chwilę muszę oznaczać, żeby doczytać to, co mnie interesuje.
A wróciłam do niej, bo kiedyś mi się super grało.
A wróciłam do niej, bo kiedyś mi się super grało.
No chyba nie mam wyjścia.
Wiadomo, co z nową wersją otchłani?
A czy ktoś by dał na jakiś hosting albo w załącznik bo z oficjalnej strony się niechce pobierać?
stabilną wersję otchłani czyli jedynkę mogę jutro wystawić ale zamkniętej bety dwójki dać nie wolno