Forum

Poszukuję książki

Literatura

Previous 14 / 24 Next

Numernabis

#261 ·

Oj chyba nie, bo był już w 2013 roku dostępny. Na stronie audioteki nie mogę znaleźć informacji o czasie wrzutki.
Znajdź sobie zajęcie, które kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia.

wrzos33

#262 ·

Witajcie! Poszukuję dwóch audiobooków. Jeśli ktoś posiada i zechce się podzielić będę wdzięczna.
Cudowne lata - Valerie Perrin
Uciekłam z arabskiego burdelu - Laila Shukri.

Zuzler

#263 ·

Dobra, już nie szukam. Ten 2 tom, a o niego najbardziej mi szło, przeczytam już napompowaną panią.

skrzypenka

#264 ·

Ten drugi jest w dzdn.

-- (wrzos33):
Witajcie! Poszukuję dwóch audiobooków. Jeśli ktoś posiada i zechce się podzielić będę wdzięczna.
Cudowne lata - Valerie Perrin
Uciekłam z arabskiego burdelu - Laila Shukri.

--
Große Operndiva?

Numernabis

#265 ·

1 likes
@Skrzypenka, nie ma tego w DZDN, jest, ale na skanowisku, a Wrzos poszukuje audiobooka.
Znajdź sobie zajęcie, które kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia.

wrzos33

#266 ·

Tak, tak. Dokładnie - tak jak pisze użytkownik Numernabis.

Natalia2000

#267 ·

Edited
zdobyte.
Tak swoją drogą , wszyscy mówią, że ten Grey i te 365 dni, to taki hłam, a ja bym sobie chciała wyrobić własny pogląd, najwyżej się zgodzę, hahahaha, posiada ktoś i mógłby się podzielić? też mam dużą bibliotekę książek na wymianę.

Zuzler

#268 ·

Edited 1 likes
Może być txt? Jeśli tak, to napisz do mnie na prv.

Numernabis

#269 ·

ja mam w audio gdyby co i należę do tych, którzy uważają zupełnie odwrotnie, jeśli chodzi o Grey'a bo 365 dni nie czytałem.
Znajdź sobie zajęcie, które kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia.

skrzypenka

#270 ·

Greya czytałam 3 części, a tej reszty już nie. Jeszcze jest dotyk crossa i to też chyba ma kilka części, przeczytałam połowę pierwszej i dalej już nie mogłam. Rzadko jest tak, że zacznę czytać coś i nie skończę.


-- (Numernabis):
ja mam w audio gdyby co i należę do tych, którzy uważają zupełnie odwrotnie, jeśli chodzi o Grey'a bo 365 dni nie czytałem.

--
Große Operndiva?

skrzypenka

#271 ·

Czy ktoś ma jakieś książki Frances Michelle? Czytałam "ta dziewczyna" i "Córka".
Große Operndiva?

Numernabis

#272 ·

Edited 1 likes
Ja mam:
Frances Michelle - Siostry
Frances Michelle - Ta dziewczyna

Co do Greya, jest 6 tomów i te pozostałe 3 są oczami Greya i mnie się bardzo podobały, zupełnie inne spojrzenie, jak On to widzi.
Znajdź sobie zajęcie, które kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia.

skrzypenka

#273 ·

Oooo, a czy mogłabym prosić o "siostrę"? :) :)

-- (Numernabis):
Ja mam:
Frances Michelle - Siostry
Frances Michelle - Ta dziewczyna

Co do Greya, jest 6 tomów i te pozostałe 3 są oczami Greya i mnie się bardzo podobały, zupełnie inne spojrzenie, jak On to widzi.

--
Große Operndiva?

skrzypenka

#274 ·

Jest taka seria "zbrodnie na dworze Jagiellonów". Pierwszą część "Ciche wody" mam i zaczęłam czytać, natomiast nie posiadam drugiej, "nocne ognie". Napisał/a P.K. Adams.
Große Operndiva?

Numernabis

#275 ·

Mam, ale w audiobooku
Znajdź sobie zajęcie, które kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia.

skrzypenka

#276 ·

Niesamowite, no niesamowite, super. Mogę w takim razie prosić? :)
Große Operndiva?

Numernabis

#277 ·

1 likes
Już za chwileczkę, już za momencik...
Znajdź sobie zajęcie, które kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia.

Natalia2000

#278 ·

Edited
Zdobyte, Graco, dziękuje.
Witajcie Kochani moi, poszukuje książeczki Rafała Kosika pod Tytółem Felix, Net i Nika oraz koniec świata jaki znamy, wersja ebook, chcąc sobie odświeżyć niektóre części przed przeczytaniem najnowszych, zauważyłam, że mając tą część, nie mogę jej otworzyć, wyskakuje Mi jakiś błąd, nie mogę nic zrobić, będę wdzięczna, mam obydwie najnowsze jakbym mogła się komuś odwdzięczyć.

matius

#279 ·

1 likes
Ja powinienem mieć. Tylko znajdę.
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.

iskierka1983

#280 ·

Na prośbę mojej mamy.
Szukamy książek:
Hiddnstorm K. C. Gangsterzy oraz Litkowiec Kinga Nie mój dług.
Previous 14 / 24 Next