Ja obecnie gram w hodowlę gołębi pocztowych. Jeszcze sukcesów w konkursach lotów nie mam bo dopiero zaczynam.
Jednak ta gra jest dla niedowidzących jak już, bo niestety niewszystko jest tam dostępne, np parowanie gołąbków w gniazdówce,
i później wyjmowanie młodych.