Forum

Gry o hodowli

Gry tekstowe

1 / 5 Next

fantasma467

#1 ·

Hej, znacie jakieś?

Ja obecnie gram w hodowlę gołębi pocztowych. Jeszcze sukcesów w konkursach lotów nie mam bo dopiero zaczynam.
Jednak ta gra jest dla niedowidzących jak już, bo niestety niewszystko jest tam dostępne, np parowanie gołąbków w gniazdówce,
i później wyjmowanie młodych.

patrykkubaszczyk

#2 ·

a ja też bym jakąś o chodowli pograł. może ktoś ma taką dostępną, to się linkiem podzieli.

zegarmistrz

#3 ·

witam serdecznie polecam howrse i patryku kubaszczyku dla takiego dzieciaczka jak ty linka nie będzie wystarczy że w google wpiszesz jeszcze jest coś z hodowlą gołębi pocztowych ale niestety niepamiętam teraz nazwy i doggygame o psach

pates

#4 ·

w howrse tych punktów postarzania nie wiem jak używać, kiedyś próbowałem i średnio z tym
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

Irniss

#5 ·

doggi-game.pl
mój nick Irniss

misiek

#6 ·

Czy tego Doggigame jest jakaś apka mobilna?
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

pates

#7 ·

pare rzeczy tam robi się dziwnie bo średnio dostempne np zakładanie psu smyczy
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

daszekmdn

#8 ·

@Zegarmistrz:
1. Na forum należy przestrzegać zasad netykiety. Zabrania się wyzywania czy obrażania innych użytkowników.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Irniss

#9 ·

jest kilka leciutko mniej dostępnych rzeczy ale wszystko się da ;)
nie ma apki

fantasma467

#10 ·

Właśnie od wczoraj gram w Doggi-game. Mój nick Anabel. Narazie mam jednego pieska startowego, którego szkolę. Chętnie przyjmę rady od bardziejzaawansowanych.

fantasma467

#11 ·

Co do Howrse to próbowałam założyć tam konto, ale się nie da. Jakiś dziwny błąd wyskakuje.

Irniss

#12 ·

fantasma żadko sprawdzam fora, wiec jak coś pisz priw chętnie pomogę. gram od 2012

zegarmistrz

#13 ·

spieszę z informacją gra przeglądarkowa o hodowli gołębi pocztowych to jest adres.
www.golebieonline.pl pozdrawiam serdecznie i życzę miłego hodowania mój nick zegar

fantasma467

#14 ·

Zegarmistrz, właśnie w to gram, a właściwie to grałam.

Jest jeszcze jedna o gołębiach. Prawie to samo tylko bardziej rozszerzone: polskilotnik.pl

fantasma467

#15 ·

Jak w doggi-game odczytać wiadomość? Niby mam jedną, ale jak wejdę w odebrane to nic nie ma.

Irniss

#16 ·

wejdź w odebrane i tam pod nickiem gracza trzeba kliknąć otworzy się konwersacja

zegarmistrz

#17 ·

tam z tymi gołębiami mam pewien problem zkąd te gołębie brać na rynku to trzeba je kupować za monety

fantasma467

#18 ·

Na start dostajesz kilka par gołębi. Trzeba przenieść je do drugiego gołębnika i rozmnożyć.

fantasma467

#19 ·

Ma ktoś może w howrse ośrodek jeździecki gdzie mogłabym zakwaterować moje źrebaki jeszcze bez umiejętności, choć na 3 dni? Zaczęłam grać, ale jeszcze jestem zielona, a tych ośrodków jak mrówek.

denis333

#20 ·

Co do howrse, to kiedyś próbowałem tam założyć konto, ale coś nie chciało za bardzo to działać. Więc odpuściłem.
1 / 5 Next