1 likes
Podjęłam wysiłek i policzyłam, ilu u mnie. Wyszło równo 60 osób, które na bank widziałam oraz około siedmiu, z którymi najprawdopodobniej się zetknęłam.
1 likes
No proszę, proszę. Gratulacje Zuza :)
-- (Zuzler):
Podjęłam wysiłek i policzyłam, ilu u mnie. Wyszło równo 60 osób, które na bank widziałam oraz około siedmiu, z którymi najprawdopodobniej się zetknęłam.
--
-- (Zuzler):
Podjęłam wysiłek i policzyłam, ilu u mnie. Wyszło równo 60 osób, które na bank widziałam oraz około siedmiu, z którymi najprawdopodobniej się zetknęłam.
--
1 likes
A do mojej Zuzler!
P.S. Czym różni się dołączenie od stanowczego dołączenia? ;P
P.S. Czym różni się dołączenie od stanowczego dołączenia? ;P
1 likes
@674 i wzajemnie. Chociaż gwoli ścisłości to spotkaliśmy się hen hen dawno, jeszcze Eltena nie było...
Edited
2 likes
Ostatni czas sprawił, że dopisałem do mojej listy dwie osoby.
18 grudnia po koncercie z fundacją Prowadnica, miałem okazję uścisnąć dłoń i krótką chwilę zamienić słowo z Panią Tygrysicą.
Kilka dni później podczas wspólnego kolendowania w Tyflopunkcie fundacji Szansadla niewidomych w Kielcach, poznałem Iskierkę1983, byli tam również inni eltenowicze: Amparo i Rogalenko, ale ich poznałem i wpisałem już wcześniej.
Łącznie spotkałem 59 osób na żywo, całą listę możecie poznać we wpisie nr 333.
Pozdrawiam
Edit: no tak, wiedziałem, że coś zapomnę, a miałem to właśnie zrobić przy dopisywaniu.
Dopisałem zatem jeszcze Postukującego, którego znam z Tynieckiej, no już długi czas.
To teraz jest już 60 osób i wszyscy są we wpisie 333.
18 grudnia po koncercie z fundacją Prowadnica, miałem okazję uścisnąć dłoń i krótką chwilę zamienić słowo z Panią Tygrysicą.
Kilka dni później podczas wspólnego kolendowania w Tyflopunkcie fundacji Szansadla niewidomych w Kielcach, poznałem Iskierkę1983, byli tam również inni eltenowicze: Amparo i Rogalenko, ale ich poznałem i wpisałem już wcześniej.
Łącznie spotkałem 59 osób na żywo, całą listę możecie poznać we wpisie nr 333.
Pozdrawiam
Edit: no tak, wiedziałem, że coś zapomnę, a miałem to właśnie zrobić przy dopisywaniu.
Dopisałem zatem jeszcze Postukującego, którego znam z Tynieckiej, no już długi czas.
To teraz jest już 60 osób i wszyscy są we wpisie 333.
1 likes
Właściwie też mogłabym dopisać panią Helenke. Choć nie wiem, czy jeśli się do siebie nie odezwałyśmy, to się liczy?