Osoby dopisane: Nietoperz - chodziliśmy w Technikum do jednej klasy, Rpoppe - chodził do studium policealnego, gdy ja byłem w technikum na Tynieckiej i był kiedyś u mnie w pokoju, chwilę rozmawialiśmy, Romanhojny@gmail.com - spotkałem tego Pana w lutym 2016 w Krakowie, na takiej spontanicznej imprezie integracyjnej niewidomych, tam też poznałem Atinę, Czekolatkę88, które wpisane zostały już wcześniej, Waclawnh - też z owej imprezy.
No i na dzisiaj to tyle, łącznie na liście, którą można znaleźć w poście o pięknym numerze 333, znajduje się 45 nicków.
ps. Mam jeszcze wrażenie, że nie wpisałem przynajmniej dwóch osób, ale muszę się upewnić, wtedy dopiszę.
