Forum

Jakich Eltenowiczów spotkaliście naprawdę

Integracja Eltenowiczów

Previous 24 / 45 Next

zywek

#461 ·

1 likes
Takoż i ja.

marcysia

#462 ·

Moja Lista też się powiększyła o użytkownika Rafkiw.
marzenia się spełniają.

Paulinux

#463 ·

1 likes
A wiadoma sprawa, moja również :)
Happy hacking

Zuzler

#464 ·

1 likes
A nieee, o to jasne i oczywiste. :)

czekoladka88

#465 ·

2 likes
To ja jestem leń, nie chce już mi się tych list uzupełniać, zwłaszcza, że już mi się mylicie :D Niektóre nicki są tak podobne albo macie inne niż na tt. I choć to dla mnie dość zaskakujące odkrycie, to mam wśród Was kilka osób, z którymi nigdy się niespotkałam jeszcze, ale znamy się dobrych kilka lat telefonicznie lub na innych komunikatorach przegadaliśmy wiele godzin, a kto mnie zna, wie, że jak się rozkręcę, to trudno ze mną rozmowę zakończyć. W grupie już tak łatwo się nie odnajduję, ale w rozmowach1 na 1 trudno mi się uciszyć. No chyba że oczywiście druga strona nie bardzo jest rozmowna, to wiadomo, nic na siłę :) Ale tych kilka osób właśnie uświadomiło mi, że znamy się o wiele lepiej, niż z większością tych, z którymi zetknęliśmy się na żywo.
Zginęły wczoraj, pomiędzy wschodem i zachodem słońca, dwie złote godziny, każda wysadzana sześćdziesięcioma
brylantowymi minutami. Nie oferuje się żadnej nagrody, albowiem przepadły na zawsze.
Horace Mann

cinkciarzpl

#466 ·

1 likes
Czekoladka! :)
____________Panu się zdaje, że życie polega na tym, żeby dorosnąć. Co? Być dorosłym; zdać egzamin; zadośćuczynić normom. A co to jest norma? Czy pan, jako psychiatra może mi odpowiedzieć? Co to jest norma? Nie może pan, bo to jest g**no.

Agata.d

#467 ·

1 likes
No to i czas na mnie, trochę już mi się luda znanego na żywo uzbierało, więc mogę w końcu napisać. Co prawda nie będzie alfabetycznie, ale co tam, chyba nikt mnie nie zabije za to. Użytkownicy Eltena, których znam na żywo to: Sanklip. Skrzypenka, Marcysia, Piotr, Lukaszenka, Kazek5p, Julitka, Tygrysica, Puszkin, Papierek, Damianzegarek, Zuzler, Paulinux, Mulc, Mulka, Rogalenko. Gabi. Makdarynka. Jeśli kogoś jeszcze znam, a zapomniałam go tu wymienić, to proszę mnie prostować.
Nigdy nie można być pewnym, że to co już masz będzie Ci dane na zawsze, a pewne w życiu są tylko dwie rzeczy, śmierć i podatki.

Julitka

#468 ·

1 likes
Agata.d siłą rzeczy dołączasz do mojej listy, chociaż jakiś tydzień temu dowiedziałam się, że Ty to Ty! :)
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Agata.d

#469 ·

1 likes

Serio? Ja od początku wiedziałam, że ty to ty i myślałam, że dla tych którzy gdzieś tam mnie poznali nick jest raczej oczywisty, ale najwidoczniej nie 🙂 -- (Julitka):
Agata.d siłą rzeczy dołączasz do mojej listy, chociaż jakiś tydzień temu dowiedziałam się, że Ty to Ty! :)

--
Nigdy nie można być pewnym, że to co już masz będzie Ci dane na zawsze, a pewne w życiu są tylko dwie rzeczy, śmierć i podatki.

pates

#470 ·

Może nie rozmawialiśmy czy coś, ale ja cię pamiętam ze szkoły, np, z elektrowni.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

Agata.d

#471 ·

1 likes
Aaa No tak, ja też cię gdzieś tam kojarzę, chociaż jeszcze małym dzieciakiem byłeś, jak ja technikum kończyłam. 🙂
-- (pates):
Może nie rozmawialiśmy czy coś, ale ja cię pamiętam ze szkoły, np, z elektrowni.

--
Nigdy nie można być pewnym, że to co już masz będzie Ci dane na zawsze, a pewne w życiu są tylko dwie rzeczy, śmierć i podatki.

pates

#472 ·

No tak, 6 albo 7 lat, coś tego typu.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

Snajper22

#473 ·

Edited
Znam:
Monte, Talpa171, Piter1721, Zywka Longshota i Puszkina kojarzę ze szkolnych korytarzy.
Nowik, Jamajka, Baltim, Papierek, Mucha, Paulina Buczyńska 98, Moozgish.
A i jeszcze Zuzia K, nie pamiętam nicka.
Narazie to tyle, jak kogoś sobie jeszcze przypomnę to dopiszę.
Pozdrawiam
"Czy ty jesteś bardzo odważny? - Średnio. - A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu? - (...) Wstałem dziś rano."
Cormac McCarthy, "Droga"

DJGraco

#474 ·

Edited
Zuzia Krajniewska? Chyba jakoś tak to leciało. Ona też do lasek chodzi

Monte

#475 ·

Nick ma po prostu Zuza.
Give me a sign.

Monte

#476 ·

Imię i nazwisko się zgadza.
Give me a sign.

RAFKIW

#477 ·

Ja, ja ja znam Czekoladkę :D

Zuzler

#478 ·

1 likes
A mnie to nie znasz, tak?

RAFKIW

#479 ·

O Zuzler też znam i udało mi się nawet ją przytulić.

Zuzler

#480 ·

1 likes
Gdyby ktoś bardzo chciał, mógłby zaraz sobie zacząć wyobrażać Bóg jeden raczy wiedzieć co. :D
Previous 24 / 45 Next