Forum

Jakich Eltenowiczów spotkaliście naprawdę

Integracja Eltenowiczów

Previous 20 / 45 Next

Elanor

#381 ·

To ja śmiem dopisać użytkownika djGraco.

DJGraco

#382 ·

Edited
Aaaaaa to tyyy, na dworze przed budynkiem szkoły na Tynieckiej.
Jaki ten świat jest mały...

DJGraco

#383 ·

Edited
Ja cię Elanor nie poznałem, bo w realu w moim odczuciu miałaś inny głos, a z resztą żadko słyszałem twój głos. I nie wiedziałem, że Weronika masz na imię.
Ale spotkanie bardzo ozytywne i fajnie by\ło Cię poznać.

lwica

#384 ·

TO ja śmiem dopisać użytkowników Talpa171, Alissa, Piter z cyferkami, i Klaudia 27 więcej osób nie pamiętam, ale jak sobie przypomnę, to zaktualizuje listę.
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

Elanor

#385 ·

@djGraco
Głupio mi było przy pani Oli przedstawić się nickiem z Eltena, ale wiedziałam, że Ty to Ty. Miło było spotkać.

Piotr

#386 ·

1 likes
No, ja spotkanie z Elanor też mogę już zaliczyć do takiego, hmm konkretnego.
Już nikt nie mówił, że ta dziewczyna, to Weronika, jak to było poprzednio, aczkolwiek nie wiele brakowało, a spotkania by nie było, a to dlatego, iż Elanor jest tak cichym człowiekiem, że nawet jak nie jest w studyjnym kącie, tylko na ławce, to można Jej nie zauważyć. :)

Elanor

#387 ·

1 likes
Taaa. Pan Piotr też jest cichym człowiekiem. :)

matid25

#388 ·

Do spotkanych przezemnie eltenowiczów dołączam użytkownika Patrykuss12
Zapraszam do mojej biblioteki dźwiękowej :)

DJGraco

#389 ·

Edited
Do listy dołącza kamil02, acz znam sie z nim od początku roku szkolnego.

DJGraco

#390 ·


--Cytat (Elanor):
@djGraco
Głupio mi było przy pani Oli przedstawić się nickiem z Eltena, ale wiedziałam, że Ty to Ty. Miło było spotkać.

--Koniec cytatu

A tam, luzik. Też było miło spotkać. Nie wiedziałem, że wstydzisz się swojego nicku. Co do tego, czy jestem cichym człowiekiem? Gdybyś mnie lepiej poznała to w cale byś tak nie powiedziała. Potrafię czasami być głośny, tzn głośno mówić itp.

Piotr

#391 ·

1 likes
Gracjanie, to chyba było o mnie.
Ale też do końca nie wiem, Elanor, serjo, ja, że cichy? Oł jee. Ciekawa teoria.

magmar

#392 ·

Ostatnio miałam przyjemność poznać Siciliano.
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

paulinabuczynska98

#393 ·

Do moich znajomych użytkowniczek dołączają skrzypenka i moonlik22.

Piotr

#394 ·

1 likes
Ok, dopisuję kolejną osobę, która dołączyła ostatnio do społeczności, ale ja spotkałem ją troszkę wcześniej.
Chodzi o człowieka o nicku yxpodols.

Zuzler

#395 ·

1 likes
Co prawda się dawno nie pojawia, ale co tam, Czekoladka88 dołączyła do mojego grona :)

czekoladka88

#396 ·

1 likes
Zuziu to jeszcze Anitę pod nickiem Atina musisz oznaczyć :D
Bardzo się cieszę, że Cię w końcu poznałam :D
Zginęły wczoraj, pomiędzy wschodem i zachodem słońca, dwie złote godziny, każda wysadzana sześćdziesięcioma
brylantowymi minutami. Nie oferuje się żadnej nagrody, albowiem przepadły na zawsze.
Horace Mann

Zuzler

#397 ·

1 likes
Zaiste, czynię więc to. Atinę dopisujemy do gronka.

marcysia

#398 ·

oooo atinę też znam.
marzenia się spełniają.

siwy4don

#399 ·

1 likes
Kilka dni temu wreszcie dorwałem Everlastingdream.:)

Kasia

#400 ·

Ja muszę to zaktualizować, w sumie od dawna :D Ale w sylwestra będę musiała jeszcze bardziej, to może poczekam :D
Previous 20 / 45 Next