Forum

Jakich Eltenowiczów spotkaliście naprawdę

Integracja Eltenowiczów

Previous 12 / 45 Next

pajper

#221 ·

1 likes
No to ja mogę dopisać login, o którego dołączeniu na listę marzyłem od dawna: Tomecki. :)
#StandWithUkraine

Shoot for the Moon. Even if you miss, you'll land among the stars.

tomecki

#222 ·

1 likes
Ano i wzajemnie. Takoż Jamajkę ostatnio udało nam się ugościć i chyba nawet żyje do tej pory, co w sumie jest dość optymistyczne biorąc pod uwagę, że jadła u nas obiad. Aa, Dawid też więc hm... :ddd

matius

#223 ·

No tego Pana poznać warto. :) Nie uminiejszając nic drugiemu.
--Cytat (pajper):
No to ja mogę dopisać login, o którego dołączeniu na listę marzyłem od dawna: Tomecki. :)

--Koniec cytatu
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.

jamajka

#224 ·

1 likes
O, no właśnie, TOmecki i DOrka również.
rzeczy niemożliwe od ręki, cuda w przeciągu trzech dni.

denis333

#225 ·

A ja dzisiaj do grona osób poznanych na żywo dopisuję jamajkę. Jeszcze raz dziękuję za fajną atmosferę i tolerancję mojego późnego zapłonu, jeśli chodzi o dolewki :P

zywek

#226 ·

1 likes
Widziałem Elanor cień...
Nie no, nie cień :D

Elanor

#227 ·

1 likes
A ja widziałam Żywka. I Papierka.
Dzięki za spotkanie. :)

Zuzler

#228 ·

1 likes
Dooobra, przyznam się: pełnoprawnie mogę dopisać Lirina :D

zywek

#229 ·

1 likes
Ja tyż, tak swoją drogą

jamajka

#230 ·

1 likes
Pełnoprawnie dopisuję Picioka, Monikęzarczuk, Denisa również.
rzeczy niemożliwe od ręki, cuda w przeciągu trzech dni.

Zuzler

#231 ·

1 likes
Skrzypeńka, Mati-D25, Puszkin, Denis, Iskierka, Marcysia i wielu, wielu innych. Tak sobie czytam i dochodzę do wniosku, że nikt, ani razu ani się nawet nie zająknął, żę zna Kazka5P. Wstyd szanowni państwo, no wstyd! :D

Puszkin

#232 ·

Ooo serio? Nie napisałem, że znam Kazka, przecież ja znam Kazka!

Zuzler

#233 ·

1 likes
No nie zrobiłeś tego. A może to po prostu takie oczywiste, że wszyscy znają Kazka, że nie ma co nawet wspominać?

Zuzler

#234 ·

1 likes
A swoją drogą Puszku, dałabym Ci "lubię to", fajnie napisałeś <3 :)

Puszkin

#235 ·

:) ja zawsze fajnie piszę, więc mi ludzie lajki od razu powinni dawać. :D

daszekmdn

#236 ·

1 likes
Wszyscy wszystkich znają, tylko mnie prawie nikt i ja prawie nikogo. Nie wiem, aspołeczny jakiś jestem :P
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Paulinux

#237 ·

1 likes
Ja mam dokładnie to samo
Happy hacking

Elanor

#238 ·

1 likes
Nie Daszku, ja też bardzo długo nikogo tu nie znałam.

mucha

#239 ·

mnie też mało osub zna

biedrona333

#240 ·


--Cytat (mucha):
mnie też mało osub zna

--Koniec cytatu

Mnie też :)
Previous 12 / 45 Next