Forum

[18 plus] Eltenowy Hydepark (Wątek ogólny, wszystkie chwyty dozwlone)

Integracja Eltenowiczów

Previous 7 / 29 Next

mustafa

#121 ·

W sumie teraz jak napisałaś to sobie Przypomniałem, że ananas też u mnie w domu był.

-- (Kat):
Swego czasu też hodowałam cytrynkę, niestety, umarła z braku wody, zabiłam ją, zapominając o podlewaniu, a aktualnie mam bazylię, zwaną przez Zuzę Brazylią, ananasa, który też wziął i umarł (powód, jak wyżej), miętę, której zabić się nie da i kolendrę, którą prawie uśmierciłam, ale zdaje się, że chyba coś ztego jeszcze będzie.

--
W sumie teraz jak napisałaś to sobie Przypomniałem, że ananas też u mnie w domu był.
Biorę z konta każdego Eltenowicza po 500 zł i słucham państwa.

Powyższa wypowiedź, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.

daszekmdn

#122 ·

Edited
Cytrynke to ja widziałem w sklepie parę dni temu i nawet małe owoce na niej były. Pytanie tylko, czy jadalne.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

cinkciarzpl

#123 ·

Edited
Koty na prawdę żrą te trucizny? Ja mam wrażenie, że te miastowe to jakieś mało odporne so. Nie pamiętam teraz dokładnie, ale kiedyś jeden z kotów zeżar kwiata, który niby był jak się okazało potem, mega trójący dla nich, i łoj łoj straszne, a on dalej żyje. Inna rzecz, że mało tego kwiata zeżarł. Koty wychodzące to jednak są koty, a nie chów klatkowy. Wolność dla sierściucha! Pod warunkiem że go pierwsze auto nie rozjedzie bo taka okolica. :P
____________Panu się zdaje, że życie polega na tym, żeby dorosnąć. Co? Być dorosłym; zdać egzamin; zadośćuczynić normom. A co to jest norma? Czy pan, jako psychiatra może mi odpowiedzieć? Co to jest norma? Nie może pan, bo to jest g**no.

Zuzler

#124 ·

No np. miałam w domu jedną, biedną, mizerną pelargonię, która jakoś się uchowała, a pelargonie dla kotów są dość trujące. Nigdy w życiu kretyny się nią nie interesowały, dlatego stała. Nie wiem,śmierdziała im czy traktowały ją jako mało ciekawy element krajobrazu. A tydzień temu jeden kot przestał jeść cokolwiek na cały dzień, jak już zjadł, to rzygał chyba ze 6 razy, a na koniec znalazłam wzmiankowaną pelargonię wywaloną na podłogę i ogołoconą z liści. Jako skutki zjedzenia tego kwiatka aspca podaje właśnie rzygawicę i srogą niestrawność, wnioskuję więc, że jednak kotkowi się z nieznanych przyczyn uwidziało nią najeść. Także to nie jest kwestia małej odporności, tylko tego, że nigdy nie wiesz, co w tym włochatym łbie się zalęgnie.

Zuzler

#125 ·

Edited 1 likes
A o wychodzących kotach wypowiadać się nie chce, bo nic przyjemnego o właścicielach raczej nie powiem. Ciekawe że z biegającymi samopas psami i małymi dziećmi zwolennicy wolnych kotów już by niejednokrotnie problem mieli.

MarOlk

#126 ·

2 likes
Kot to drapieżnik mimo wszystko. Trzymać sierściuchy w domu, a miejscowe ptaki wam podziękują.

mustafa

#127 ·

1 likes
Duża część ptaków to też drapierzniki.
Biorę z konta każdego Eltenowicza po 500 zł i słucham państwa.

Powyższa wypowiedź, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.

MarOlk

#128 ·

1 likes
Jednak statystycznie dużo większa szansa, że kot upoluje ptaka, a nie ptak kota.

cinkciarzpl

#129 ·

2 likes
Zapewne. nie mniej jednak przyroda zawsze regulowała się sama i to nie koniecznie wg.regół, które mogą nam się podobać. Tam gdzie są wolne koty jakoś mało słyszy się o problemach z myszami, szczurami itd, bo one je wytłuką. Tam, gdzie różni nawiedzeni jojają na okoliczne ptaszki, po jakimś czasie zwykle jest problem z myszami i podobnie rozwijające się tego typu sytuacje widziałem jóż parę razy niestety.
____________Panu się zdaje, że życie polega na tym, żeby dorosnąć. Co? Być dorosłym; zdać egzamin; zadośćuczynić normom. A co to jest norma? Czy pan, jako psychiatra może mi odpowiedzieć? Co to jest norma? Nie może pan, bo to jest g**no.

iwkan

#130 ·

1 likes
Ale nawet drapieżnik nie zawsze dostaje to co chce. Zawsze jakiś procent polowań jest nieudany. Tak samo w przypadku ptaków i kotów. Gdyby wszystkie polowania kotów na ptaki kończyły się sukcesem, to pewnie wszystkie ptaki by szybko wyginęły
Слава Україні! Sława Ukraini!

Zuzler

#131 ·

Tylko tu jest odwrotnie - koty są skuteczne i nie polują tylko, żeby się najeść. Robią to też dla zaspokojenia instynktu łowieckiego, czyli w sumie dla zabawy.

mustafa

#132 ·

Ale koty nie fruwają. Skuteczność nie może być 100% bo nie byłoby ptaków. Ale fakt, jak będzie za dużo kotów to może być problem. W turcji podobno jest problem z bezdomnymi kotami. Trzeba by się z orientować jak wygląda sprawa z ptakami.
Biorę z konta każdego Eltenowicza po 500 zł i słucham państwa.

Powyższa wypowiedź, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.

MarOlk

#133 ·

A poza tym Glovo się zdżebało. Da się używać, ale w bólach.

Julitka

#134 ·

A dało się kiedyś bardziej? xd
-- (MarOlk):
A poza tym Glovo się zdżebało. Da się używać, ale w bólach.

--
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

MarOlk

#135 ·

Dało, dało. Teraz na przykład nie mogę zwiększyć liczby danych produktów w koszyku. Niby coś tam czasem zdziałało podwójne stuknięcie z przytrzymaniem, ale nie zawsze.

Julitka

#136 ·

Ja nigdy nie przepadałam za ich apką, czy to na IOS, czy na Androidzie.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

MarOlk

#137 ·

A na przykład na iOS-owym Pyszne nie można wybrać rozmiaru dania.

daszekmdn

#138 ·

1 likes
Niestety na Androidzie też jest lipa z Glowo. Tam zawsze była lipa, nie wiele się zmieniło od tego 2022 jak używałem na daily jak dla mnie, ale wolę Uber eats.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

djsenter

#139 ·

Wybrać rozmiar dania to jedno, ale w ogóle sporo restauracji ma podobno nie zweryfikowane alergeny i nie da się nic od nich zamówić.
Senter San

balteam

#140 ·

Glowo na andku jest ok do zamawiania z biedry, ale restauracje skopali.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.
Previous 7 / 29 Next