@Julitka tak jak napisałem wyżej, mocno zależy to od technologii, której używasz. Z Wordpressem radzi sobie świetnie, WX Python to inna bajka, no ale na WX Python narzekają też widzący programiści, że jest po prostu brzydki. Ja używam, bo jest dostępny.
Dobre te kwasy. Przede wszystkim inne od tych popularnych słodziaków z posmakiem coli. Jasny jest lekki, kwaskowaty, z posmakiem miodu. Ciemny cięższy, chlebowy, palony, wytrawny, pumpernikiel i pieczona skórka od chleba. Oba dają
rażenie chleba w płynie. Jestem na tak. -- (Postukujacy):
Lubię kwwasy chlebowe, a w marketach jakoś nie jest łatwo mi ich dostać. Jak wytestujesz, to daj jakąś rekomendację, czy dobre. To i może ja zamówię :)
-- (MarOlk):
Alebrowar, oprócz krafciny piwnej, robi też między innymi kwas chlebowy i to taki, który na pierwszym miejscu składu nie ma cukru, tylko słody. Węgli zresztą jest około 1,5 g. Poszło zamówienie więc i będzie testowane.
--
--
rażenie chleba w płynie. Jestem na tak. -- (Postukujacy):
Lubię kwwasy chlebowe, a w marketach jakoś nie jest łatwo mi ich dostać. Jak wytestujesz, to daj jakąś rekomendację, czy dobre. To i może ja zamówię :)
-- (MarOlk):
Alebrowar, oprócz krafciny piwnej, robi też między innymi kwas chlebowy i to taki, który na pierwszym miejscu składu nie ma cukru, tylko słody. Węgli zresztą jest około 1,5 g. Poszło zamówienie więc i będzie testowane.
--
--
Najpierw stwierdziłam, że świat oszalał, skoro na śniadanie wpieprzam całą jedną łodygę selera naciowego na surowo.
A potem... potem znalazłam to:
https://nacioweselerlove.pl/
Ulżyło mi. xd
A potem... potem znalazłam to:
https://nacioweselerlove.pl/
Ulżyło mi. xd
Edited
Nooo... 73 g wyszło. Ciekawe doświadczenie, wcale nie złe.
-- (MarOlk):
Aż jedną łodygę i to całą?
--
-- (MarOlk):
Aż jedną łodygę i to całą?
--
Haha, to był tylko dodatek do śniadania.
-- (MarOlk):
Kurde, żebyś się nie przejadła taką furą żarcia.
--
-- (MarOlk):
Kurde, żebyś się nie przejadła taką furą żarcia.
--
fuuu. seler na surowo. Bez niczego. Chyba by mnie to pokonało :P
To jakie danie jutro wybierasz?
-- (Julitka):
Najpierw stwierdziłam, że świat oszalał, skoro na śniadanie wpieprzam całą jedną łodygę selera naciowego na surowo.
A potem... potem znalazłam to:
https://nacioweselerlove.pl/
Ulżyło mi. xd
--
-- (Julitka):
Najpierw stwierdziłam, że świat oszalał, skoro na śniadanie wpieprzam całą jedną łodygę selera naciowego na surowo.
A potem... potem znalazłam to:
https://nacioweselerlove.pl/
Ulżyło mi. xd
--
W którymś posiłku z aktualnego planu, też mam łodygę selera naciowego, ale ponieważ fanką nie jestem, to mogę zamienić napomidorki koktajlowe, co niniejszym czynię.
Ale powiem Wam, że po pierwszym odrzuceniu z powodu charakterystycznego smaku a la pomidorówka na surowo, jest to serio fajny, odświeżający chrup. Tak świeżo się po nim można czuć.
-- (Kat):
W którymś posiłku z aktualnego planu, też mam łodygę selera naciowego, ale ponieważ fanką nie jestem, to mogę zamienić napomidorki koktajlowe, co niniejszym czynię.
--
-- (Kat):
W którymś posiłku z aktualnego planu, też mam łodygę selera naciowego, ale ponieważ fanką nie jestem, to mogę zamienić napomidorki koktajlowe, co niniejszym czynię.
--
1 likes
Albo wsadzić taką łodygę jako dekor do szklanki wysokiej z 150 ml soku pomidorowego, 50 ml zmrożonej substancji i paroma kroplami sosu tabasco i worcester :P
Nie lubię substancji.
-- (MarOlk):
Albo wsadzić taką łodygę jako dekor do szklanki wysokiej z 150 ml soku pomidorowego, 50 ml zmrożonej substancji i paroma kroplami sosu tabasco i worcester :P
--
-- (MarOlk):
Albo wsadzić taką łodygę jako dekor do szklanki wysokiej z 150 ml soku pomidorowego, 50 ml zmrożonej substancji i paroma kroplami sosu tabasco i worcester :P
--
To prawda. W ogóle powiem wam, że ostatnimi czasy używanie napojów gazowanych do drinków to dla mnie nieporozumienie i odchodzę od tego.