Forum

[18 plus] Eltenowy Hydepark (Wątek ogólny, wszystkie chwyty dozwlone)

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 20 / 29 Następna

midzi

#381 ·

@Julitka tak jak napisałem wyżej, mocno zależy to od technologii, której używasz. Z Wordpressem radzi sobie świetnie, WX Python to inna bajka, no ale na WX Python narzekają też widzący programiści, że jest po prostu brzydki. Ja używam, bo jest dostępny.

MarOlk

#382 ·

Dobre te kwasy. Przede wszystkim inne od tych popularnych słodziaków z posmakiem coli. Jasny jest lekki, kwaskowaty, z posmakiem miodu. Ciemny cięższy, chlebowy, palony, wytrawny, pumpernikiel i pieczona skórka od chleba. Oba dają
rażenie chleba w płynie. Jestem na tak. -- (Postukujacy):
Lubię kwwasy chlebowe, a w marketach jakoś nie jest łatwo mi ich dostać. Jak wytestujesz, to daj jakąś rekomendację, czy dobre. To i może ja zamówię :)


-- (MarOlk):
Alebrowar, oprócz krafciny piwnej, robi też między innymi kwas chlebowy i to taki, który na pierwszym miejscu składu nie ma cukru, tylko słody. Węgli zresztą jest około 1,5 g. Poszło zamówienie więc i będzie testowane.

--

--

Julitka

#383 ·

Najpierw stwierdziłam, że świat oszalał, skoro na śniadanie wpieprzam całą jedną łodygę selera naciowego na surowo.
A potem... potem znalazłam to:
https://nacioweselerlove.pl/
Ulżyło mi. xd
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

MarOlk

#384 ·

Aż jedną łodygę i to całą?

Julitka

#385 ·

Edytowano
Nooo... 73 g wyszło. Ciekawe doświadczenie, wcale nie złe.
-- (MarOlk):
Aż jedną łodygę i to całą?

--
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

MarOlk

#386 ·

1 likes
Kurde, żebyś się nie przejadła taką furą żarcia.

Julitka

#387 ·

Haha, to był tylko dodatek do śniadania.
-- (MarOlk):
Kurde, żebyś się nie przejadła taką furą żarcia.

--
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

djdenismusic

#388 ·

fuuu. seler na surowo. Bez niczego. Chyba by mnie to pokonało :P

daszekmdn

#389 ·

A myślałem, że Ciebie kulinarnie nic nie może pokonać xD.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

mustafa

#390 ·

To jakie danie jutro wybierasz?

-- (Julitka):
Najpierw stwierdziłam, że świat oszalał, skoro na śniadanie wpieprzam całą jedną łodygę selera naciowego na surowo.
A potem... potem znalazłam to:
https://nacioweselerlove.pl/
Ulżyło mi. xd

--
Biorę z konta każdego Eltenowicza po 500 zł i słucham państwa.

Powyższa wypowiedź, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.

Kat

#391 ·

W którymś posiłku z aktualnego planu, też mam łodygę selera naciowego, ale ponieważ fanką nie jestem, to mogę zamienić napomidorki koktajlowe, co niniejszym czynię.
"Nie wolno się bać.
Strach zabija duszę.
Strach to mała śmierć, a wielkie unicestwienie.
Stawię mu czoło.
Niech przejdzie po mnie i przeze mnie.
A kiedy przejdzie, odwrócę oko swej jaźni na jego drogę.
Którędy przeszedł strach, tam nie ma nic. ... Jestem tylko ja."
- Litania Bene Gesserit przeciw strachowi ("

Julitka

#392 ·

Ale powiem Wam, że po pierwszym odrzuceniu z powodu charakterystycznego smaku a la pomidorówka na surowo, jest to serio fajny, odświeżający chrup. Tak świeżo się po nim można czuć.
-- (Kat):
W którymś posiłku z aktualnego planu, też mam łodygę selera naciowego, ale ponieważ fanką nie jestem, to mogę zamienić napomidorki koktajlowe, co niniejszym czynię.

--
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

MarOlk

#393 ·

Sałatka Waldorf jest więc dla ciebie.

MarOlk

#394 ·

1 likes
Albo wsadzić taką łodygę jako dekor do szklanki wysokiej z 150 ml soku pomidorowego, 50 ml zmrożonej substancji i paroma kroplami sosu tabasco i worcester :P

Julitka

#395 ·

Nie lubię substancji.
-- (MarOlk):
Albo wsadzić taką łodygę jako dekor do szklanki wysokiej z 150 ml soku pomidorowego, 50 ml zmrożonej substancji i paroma kroplami sosu tabasco i worcester :P

--
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Zuzler

#396 ·

O fuj, substancja z sokiem pomidorowym jest obleśna.

djsenter

#397 ·

A ja twierdze, że sok pomidorowy jest przepyszną popitką
Senter San

mustafa

#398 ·

Na pewno kac mniejszy.
Biorę z konta każdego Eltenowicza po 500 zł i słucham państwa.

Powyższa wypowiedź, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.

djsenter

#399 ·

To prawda. W ogóle powiem wam, że ostatnimi czasy używanie napojów gazowanych do drinków to dla mnie nieporozumienie i odchodzę od tego.
Senter San

mustafa

#400 ·

Dzisiaj się zastanawiałem całe popołudnie, co ten gpt dzisiaj taki nieokiełznany, głupi bym powiedział. No takie dzisiaj głupoty wypluwał. Teraz patrzę, że mam gpt 5.5. To co, niby update a zgłupiał?
Biorę z konta każdego Eltenowicza po 500 zł i słucham państwa.

Powyższa wypowiedź, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
Poprzednia 20 / 29 Następna