Forum

Księga pochwał

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 7 / 59 Next

Monte

#121 ·

1 likes
Pogoda jest cudowna! Akurat na Wielkanoc. :)
Give me a sign.

DJGraco

#122 ·

Kiedyś się chwaliłem, że udało mi się zdobyć wersję japońską CD albumu Listen To Your Heart DHT, na której są remixy w tym Rob Mayth i DJ Manian, ale w wersji radiowej. Radiówki jak najbardziej się mogą przydać, no ale byłem też zainteresowany extendedami, które miało to samo wydanie tylko w wersji cyfrowej digital download. No i ostatnio udało mi się to zdobyć a takie łatwe to nie było bo Japan Exclussive i zabawa z VPNami japońskimi Amazon Payami była. Ale się opłaciło bo mam poszukiwany relek no i z niebanalnymi remixami.
Najbardziej podoba mi się DJ Joker's Harmony Mix, DJ Manian Remix i oczywiście klasyka Hands Upu znana co niektórym Rob Mayth Remix <3 chociaż ostatnio ta wersja mi się dość mocno ograła i mimo, że ją lubię to wolę grać DJ Joker albo DJ Manian.

Zuzler

#123 ·

1 likes
No co Ty, Monte, za ładnie było. Na Niedzielę WIelkanocną zazwyczaj jest brzydko.

djdenismusic

#124 ·

1 likes
20 lat technobase.fm! Było zajebiście! Żałuję tylko, że mnie tam nie było na żywo. Ale to już raczej do księgi zażaleń.

longshoot

#125 ·

2 likes
Wkońcu Jeszcze pare godzin i Wieżdżamy do polski.!

markus1234

#126 ·

Wczoraj mój tata kupił mi szybką ładowarkę na USB C do mojego Samsunga Galaxy M15 5G. Ładowarka ma jedno USB C, i jedno USB A. Generalnie chciałem przejściówkę z USB c na USB A, ale pan w sklepie z telefonami w Puławach powiedział mojemu tacie, że takich przejściówek nie ma, i trudno było temu sprzedawcy się połapać, bo nie wiedział, o co chodzi z tymi przejściówkami, więc dał ładowarkę z 2 portami, z czego się cieszę. Szybkie ładowanie działa, bo wczoraj to testowałem. Mam nadzieję, że ta ładowarka będzie mi długo służyła.

daszekmdn

#128 ·

2 likes
A u mnie całkiem fajny dzień. Dopiero teraz w zasadzie znalazłem czas na nadrobienie wszystkich internetowych spraw, które mnie dzisiaj ominęły. I wiecie co? Tak jest lepiej. Im więcej takich dni tym fajniej. Gdzie nie ma czasu na zbędne myślenie, oglądanie Youtuba i mitrężenie czasu. Właśnie wróciłem z trzeciego na którym byłem koncertu Paktofoniki. Lokalnie u nas w mieście na majówkę byli, i nawet pojawiło się parę smaczków w tym ciekawa wersja jednego numeru.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

markus1234

#129 ·

1 likes
Weekend u mnie dość udany! Była moja siostra Marta, i ogólnie jestem zadowolony. Ponoć za 2 tygodnie znowu przyjedzie na wybory.

Pitef

#130 ·

Nowy router, nowy ja, porty na serwery i usługi otwarte te które być muszą, a nie DMZ, wszystko działa i jestem bardzo zadowolony. Mam nadzieję, że mi długo posłuży.
Sygnatura? A co to jest i do czego :D

Puszkin

#131 ·

1 likes
Cudowny dzień dzisiaj, a i sezon na grilla uważam za otwarty. :)

DJGraco

#132 ·

Kurde jak ja się cieszę. Wyszły wreszcie cyfrowo tracki, które od ponad 20 lat były tylko na winylu. Chodzi o projekty Ronny'ego Bibow'a oraz Michael'a Bein'a np Rocketeers, Lagoon itd.

djdenismusic

#133 ·

1 likes
Od soboty jestem szczęśliwym posiadaczem nadgryzionego jabłka. Smaczne te komputery cholera jasna.

Monte

#134 ·

1 likes
Miałam cudowny tydzień w najlepszym towarzystwie. :)
Give me a sign.

Monte

#135 ·

4 likes
Słuchajcie, mam ochotę dzisiaj skakać do nieba z radości! Dzisiaj pierwszy raz w życiu grałam na gitarze elektrycznej! Cudowne uczucie! Od dawna o tym marzyłam! I będzie więcej grania na kolejnych zajęciach! Tylko palce mi się trochę myliły, bo struny w elektrycznej gitarze są bardziej zbite. No i jeszcze nie bardzo załapałam te wszystkie przełączniki.
Give me a sign.

skrzypenka

#136 ·

2 likes
ale super, niesamowite, że się tak rozwijasz, spełniasz mrzenia. Cieszę się razem z tobą. :)

-- (Monte):
Słuchajcie, mam ochotę dzisiaj skakać do nieba z radości! Dzisiaj pierwszy raz w życiu grałam na gitarze elektrycznej! Cudowne uczucie! Od dawna o tym marzyłam! I będzie więcej grania na kolejnych zajęciach! Tylko palce mi się trochę myliły, bo struny w elektrycznej gitarze są bardziej zbite. No i jeszcze nie bardzo załapałam te wszystkie przełączniki.

--
Große Operndiva?

Monte

#137 ·

1 likes
Dzięki Lindziu. :)
Give me a sign.

zywek

#138 ·

Edited
Trochę się inaczej gra na elektryku, trzeba wziąc poprawki na wzmacniacze i inne sprawy. Pewnych rzeczy na akustyku nie usłyszysz, a elektryk już złapie.

Monte

#139 ·

Wiem o tym.
Give me a sign.

MarOlk

#140 ·

A mój biedny elektryk, na którym ni huhu nie umiałem grać robił za eksponat w Womaiu, a teraz smętnie leży w piwnicy.
Poprzednia 7 / 59 Next