Forum

Księga pochwał

Integracja Eltenowiczów

Previous 6 / 59 Next

Pitef

#101 ·

1 likes
A o klymatyzacji nikt? Przecie to przeskok jakich mało. Do tej pory u siebie na 3 piętrze miałem 34 stopnie w lato. Tu na 2 mam nadzieję zejść do 22.
Sygnatura? A co to jest i do czego :D

MarOlk

#102 ·

1 likes
A powierzchnię areału i liczbę izb można wiedzieć?

Pitef

#103 ·

2 likes
Powieżchnia to 48,50 M, spory salon, mniejszy pokój w harakterze sypialni, kuchnia taka, że 2 osoby śmiało posiłek zrobią, a łazieneczka malutka. Wanna, umywalka, pralka i sedesior. Korytarz jest no taki dość spory, i mieszkanie rozkładowe w pełni.
Sygnatura? A co to jest i do czego :D

MarOlk

#104 ·

1 likes
No to bajeczka. Niech się dobrze mieszka :D

Zuzler

#105 ·

1 likes
Jo tam nie zazdroszczę, o za takie luksusy to czynsz pewnie nielichy.

Zuzler

#106 ·

1 likes
Byłam podciąć kłaka. Dziwnie się czuję z włosami sięgającymi ciut za łopatki, ale w sumie mi się podoba.

MarOlk

#107 ·

1 likes
A wcześniej kłak gdzie sięgał?

Zuzler

#108 ·

1 likes
A tak do pasa.

Zuzler

#109 ·

Edited
Ale porzępany był na końcówkach i raczej chudawy, więc skracałam bez żalu, zwłaszcza że za maksymalnie rok będzie taki sam.

MarOlk

#110 ·

Ja zaś sobie obiecałem, że gdy na czubku głowy sie tonsura pojawi to znów zapuszczę menelską brodę i czachę na łyso zgolę

daszekmdn

#111 ·

1 likes

-- (Pitef):
A o klymatyzacji nikt?

Klimatyzacja fajna sprawa, ale mnie na to nie stać. Zawsze chciałem mieć. Nawet na 1 pokój, mój. A tak zostaje siedzieć latem przy wiatraku, albo wyjść na zewnątrz, ale tam często tak samo gorąco jak wewnątrz.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

DJGraco

#112 ·

1 likes
Ja mam o tyle fajnie, że kamienica to już sama w sobie lekko chłodzi, bo ma grube móry, pozatym na oknie u siebie w pokoju mam rolety antysłoneczne i wystarczy że w lato je całkowicie zasłonię i często wtedy temperatura jest znośna. Myśleliśmy swego czasu o klimatyzacji, ale do mojego pokoju się zwyczajnie nie opłaca.

Pitef

#113 ·

2000 njem + 611 czyns i prąd oraz woda wg złużycia.
Sygnatura? A co to jest i do czego :D

Zuzler

#114 ·

Edited
A, to całkiem całkiem, z tego co się orientuję.

MarOlk

#115 ·

Najważniejsze to jakie to miasto. Sorry, mało poinformowany jestem :D

Pitef

#116 ·

Ironicznie powiem, że Zagłębie Zgierskie. Konkretnie to Zgierz. Ha tfu niestety.
Sygnatura? A co to jest i do czego :D

MarOlk

#117 ·

Aaaa, to tam gdzie ŁKS jeździ na wakacje po wymieszaniu bigosu kolanami? :P :P

Pitef

#118 ·

Dokładnie :D
Sygnatura? A co to jest i do czego :D

DJGraco

#119 ·

1 likes
Kurde. Ładna pogoda dzisiaj, na dworze też byłem i poskanowałem radio przy okazji. TEF na prawdę robi robotę.

EugeniuszPompiusz

#120 ·

2 likes
Dawno się ludzie nie chwalili, więc to zrobię:
Nie jest źle, a to niekiedy już jest sukces.
Sygnaturka.: "That seems to point up a significant difference between Europeans and Americans. A European says: 'I can't understand this, what's wrong with me?' An American says: 'I can't understand this, what's wrong with him?'" TERRY PRATCHETT
Previous 6 / 59 Next