1 likes
Co to jest labek?
Obcięłam
na krótko, bo miałam już długie, teraz mam tak do uszu.-- (Julitka):
Jaka fryzura? :)
-- (wrzos33):
Każdy labek z sąsiedztwa cieszy się na mójwidok, oczywiście z wzajemnością :D Poza tym nowa fryzura i zdobyłam trochę nowych książek. Jest nieźle.
--
--
na krótko, bo miałam już długie, teraz mam tak do uszu.-- (Julitka):
Jaka fryzura? :)
-- (wrzos33):
Każdy labek z sąsiedztwa cieszy się na mójwidok, oczywiście z wzajemnością :D Poza tym nowa fryzura i zdobyłam trochę nowych książek. Jest nieźle.
--
--
OJ przepraszam, myślałam, że znacie mnie już odrobinę i się domyślicie- to pies rasy labrador.
-- (MarOlk):
Co to jest labek?
--
-- (MarOlk):
Co to jest labek?
--
1 likes
Karkówka w sosie barbecue z ryżem. Ale to nie taki barbecue, jak może się Wam kojarzyć - raczej w kierunku pomidorowego jakby, może połączenie własnego z pomidorowym. Ogólnie spoko potrawa, chociaż nie za często.
-- (mustafa):
Co na obiad?
--
-- (mustafa):
Co na obiad?
--
5 likes
Córunia dostała solówkę na pokazie, który odbędzie się w czerwcu. Dumna jestem jak nie wiem.
2 likes
Już myślałem, że nie zjem loda, bo się złamał w pół wafelek od razu po kupieniu praktycznie, ale udało się część ocalić, bo wpadła do miski :D :D
Eeee, już myślałem że jakiś fajowy Petrof czy inien Weinbach się pojawił ;).
-- (lwica):
Akustycznego ten dom by nie wytrzymał. :D Mieszka sobie więc ono w rodzinnym. Natomiast tu przyprowadziłam wprost z Pasji Rolanda, zdaje się, fp10
--
-- (lwica):
Akustycznego ten dom by nie wytrzymał. :D Mieszka sobie więc ono w rodzinnym. Natomiast tu przyprowadziłam wprost z Pasji Rolanda, zdaje się, fp10
--
1 likes
Łaał, super. <3
-- (Kat):
Córunia dostała solówkę na pokazie, który odbędzie się w czerwcu. Dumna jestem jak nie wiem.
--
-- (Kat):
Córunia dostała solówkę na pokazie, który odbędzie się w czerwcu. Dumna jestem jak nie wiem.
--
O, to był kolejny miły dzień. :)
Chociaż teraz mam doła, ale to głównie dlatego, że jestem bardzo zmęczona. I mam wrażenie, że ponieważ moja praca jest innego charakteru, to nie zostaje/nie zostanie doceniona.
Np. upiekłam ciasto i mam wrażenie, że tak, jak za każdym razem, część wyląduje w śmieciach, bo wszyscy zapomną o tym cieście, mimo że bardzo była o nie duża prośba.
Chociaż teraz mam doła, ale to głównie dlatego, że jestem bardzo zmęczona. I mam wrażenie, że ponieważ moja praca jest innego charakteru, to nie zostaje/nie zostanie doceniona.
Np. upiekłam ciasto i mam wrażenie, że tak, jak za każdym razem, część wyląduje w śmieciach, bo wszyscy zapomną o tym cieście, mimo że bardzo była o nie duża prośba.
Ty? Taki super fit ziomeczek? Ty byś od samego patrzenia umarł. Ba, kolejna sprawa - ja nawet go nie mogę tknąć w mojej obecnej sytuacji.
-- (mustafa):
Ja mogę zjeść.
--
-- (mustafa):
Ja mogę zjeść.
--
Najpierw masa później masa.
-- (Julitka):
Ty? Taki super fit ziomeczek? Ty byś od samego patrzenia umarł. Ba, kolejna sprawa - ja nawet go nie mogę tknąć w mojej obecnej sytuacji.
-- (mustafa):
Ja mogę zjeść.
--
--
-- (Julitka):
Ty? Taki super fit ziomeczek? Ty byś od samego patrzenia umarł. Ba, kolejna sprawa - ja nawet go nie mogę tknąć w mojej obecnej sytuacji.
-- (mustafa):
Ja mogę zjeść.
--
--
Ja bym zjadła. :)
1 likes
@Julitka, rozumiem. U mnie bywa podobnie, najpierw prośby, żeby coś zrobić, a później się o tym zapomina, a ja ostatecznie muszę to wyrzucić i to boli mnie najbardziej, dlatego nie robię, albo robię od wielkiego dzwonu.
1 likes
Ja teeeż. :)
-- (wrzos33):
Julitko, ja też, uwielbiam wszystko, co słodkie :D mimo, że wchodzi w boczki.
--
-- (wrzos33):
Julitko, ja też, uwielbiam wszystko, co słodkie :D mimo, że wchodzi w boczki.
--