2 likes
Udało mi się nabyć moje wymarzone pianino cyfrowe, jamaha p 225.
Na studiach mam nieco więcej interesujących przedmiotów niż w zeszłym semestrze, i w reszcie ktoś czasem opowiada o swojej pracy w praktyce, a nie tylko o suchej teorii. :)
3 likes
Będę chodzić na wykład, na który chcę chodzić. Językoznawcza ścieżka, proszę państwa, to jest zdecydowanie to.
A ja mam egzamin z tańca w sobotę na studiach i nie wiem, czy cieszyć się, czy nie. :D
A ja ostatnio w życiu przeżywam zarówno dużo dobrego, jak i złego, i nie wiem, do której ostatecznie księgi lepiej napisać :D
3 likes
Dziś, pierwszy raz od dłuższego czasu zrobiłam masaż i nie sądziłam, że będę miała z tego tyle satysfakcji.
Nazbierałam ponad 2 kilo puszek, dokładnie 122. Może niedługo znajdzie się jeszcze więcej.
1 likes
W Lidlu są te całe butelkomaty ale z tego co wiem to pieniądze z nich to chyba tylko w tymże sklepie da się wykorzystać no chyba że coś źle teraz mówię. No i puszki też można do nich wkładać.
2 likes
Dla mnie te całe butelkomaty to kolejny durny wymysł ue. Mi osobiście nie uśmiecha się targanie butelek/puszek jak jakiś menel licząc na to, że ktoś łaskawie pomoże mi przy tym zasranym automacie. Najgorsze, że przez to cholerstwo ceny jednak urosły, i w skali całego roku można sporo zaoszczędzić.
1 likes
Wiecie, może ludzie mogą myśleć, że to takie nic, ale moim zdaniem 20/30 zł. piechotą nie chodzi, a dla mnie każdy grosz się liczy. A poza tym, mogę zrobić coś dobrego. Inni ludzie śmiecą, ja mogę pozbierać. Spacer przyjemny i kasa wpadnie.
1 likes
Tak, a do tego taszczyć taki wór z butelkami, a w domu gdzie to trzymać, no w domu to jeszcze, ale w małym mieszkanku, np. w garsonierze? Kogoś zdrowo pojebało, ale znowu chodzi zapewne o kasę, ktoś zrobi majątek na butelkomatach.