Forum

Księga pochwał

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 28 / 60 Następna

Kuba12565

#541 ·

2 likes
Udało mi się nabyć moje wymarzone pianino cyfrowe, jamaha p 225.
"Hatsune Miku is simply the best! I'm completely obsessed—listening to her music is my absolute passion!

lwica

#542 ·

Na studiach mam nieco więcej interesujących przedmiotów niż w zeszłym semestrze, i w reszcie ktoś czasem opowiada o swojej pracy w praktyce, a nie tylko o suchej teorii. :)
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

Zuzler

#543 ·

3 likes
Będę chodzić na wykład, na który chcę chodzić. Językoznawcza ścieżka, proszę państwa, to jest zdecydowanie to.

skrzypenka

#544 ·

A ja mam egzamin z tańca w sobotę na studiach i nie wiem, czy cieszyć się, czy nie. :D
Große Operndiva?

djdenismusic

#545 ·

A ja ostatnio w życiu przeżywam zarówno dużo dobrego, jak i złego, i nie wiem, do której ostatecznie księgi lepiej napisać :D

MarOlk

#546 ·

W sumie nie ma "Księgi Ani grzeje, ani ziębi". :D

Kat

#547 ·

3 likes
Dziś, pierwszy raz od dłuższego czasu zrobiłam masaż i nie sądziłam, że będę miała z tego tyle satysfakcji.
"Nie wolno się bać.
Strach zabija duszę.
Strach to mała śmierć, a wielkie unicestwienie.
Stawię mu czoło.
Niech przejdzie po mnie i przeze mnie.
A kiedy przejdzie, odwrócę oko swej jaźni na jego drogę.
Którędy przeszedł strach, tam nie ma nic. ... Jestem tylko ja."
- Litania Bene Gesserit przeciw strachowi ("

Monte

#548 ·

Nazbierałam ponad 2 kilo puszek, dokładnie 122. Może niedługo znajdzie się jeszcze więcej.
Give me a sign.

mustafa

#549 ·

1 likes
No. To to 2,3 kg
Biorę z konta każdego Eltenowicza po 500 zł i słucham państwa.

Powyższa wypowiedź, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.

MarOlk

#550 ·

Ach, żeby to były jeszcze te z kaucją... to byłby już konkretniejszy piniądz

Monte

#551 ·

Nie wszystkie takie były.
Give me a sign.

MarOlk

#552 ·

A gdzie ty to zbierasz?

MarOlk

#553 ·

1 likes
Jako dzieciak miedziuchę zbierałem

DJGraco

#554 ·

1 likes
W Lidlu są te całe butelkomaty ale z tego co wiem to pieniądze z nich to chyba tylko w tymże sklepie da się wykorzystać no chyba że coś źle teraz mówię. No i puszki też można do nich wkładać.

Zuzler

#555 ·

1 likes
Podobno można im kazać oddać pieniądze gotówką.

djdenismusic

#556 ·

2 likes
Dla mnie te całe butelkomaty to kolejny durny wymysł ue. Mi osobiście nie uśmiecha się targanie butelek/puszek jak jakiś menel licząc na to, że ktoś łaskawie pomoże mi przy tym zasranym automacie. Najgorsze, że przez to cholerstwo ceny jednak urosły, i w skali całego roku można sporo zaoszczędzić.

Monte

#557 ·

U siebie na wsi i w okolicy, w pobliskich wsiach. (MarOlk):
A gdzie ty to zbierasz?

--
Give me a sign.

Monte

#558 ·

1 likes
Wiecie, może ludzie mogą myśleć, że to takie nic, ale moim zdaniem 20/30 zł. piechotą nie chodzi, a dla mnie każdy grosz się liczy. A poza tym, mogę zrobić coś dobrego. Inni ludzie śmiecą, ja mogę pozbierać. Spacer przyjemny i kasa wpadnie.
Give me a sign.

Numernabis

#559 ·

1 likes
Tak, a do tego taszczyć taki wór z butelkami, a w domu gdzie to trzymać, no w domu to jeszcze, ale w małym mieszkanku, np. w garsonierze? Kogoś zdrowo pojebało, ale znowu chodzi zapewne o kasę, ktoś zrobi majątek na butelkomatach.
Znajdź sobie zajęcie, które kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia.

zywek

#560 ·

2 likes
Na Litwie to już dawno było, w 2k19 jak byłem to ludzie nie mieli z tym przesadnie wielkich problemów, tylko Polaczkom coś znowu nie leży.
Poprzednia 28 / 60 Następna