Forum

Księga pochwał

Integracja Eltenowiczów

Previous 2 / 59 Next

daszekmdn

#21 ·

2 likes
Chyba, że dla śmiechu. ;)
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Monte

#22 ·

1 likes
Ja nie płakałam. :) Wręcz przeciwnie, moja facjatka szczerzyła zęby w uśmiechu. :D
Give me a sign.

djsenter

#23 ·

4 likes
Trudniejsze okresy i tak przeżywam lżej, niż przed terapią, no i poczyniłem kilka dobrych rzeczy, więc nie daję się umysłowi tak szybko zwodzić i przekonywać, że nic nie ma sensu haha.
Może to dziwna pochwała, może nawet nie jest pochwałą, ale cieszę się z tego.
Senter San

sanklip

#24 ·

2 likes
zajebisty wyjazd i odnowiona znajomość. No mega jest!
Sygnatura:

Cis najzieleńszy jest zimą;
ma zwyczaj śpiewać kiedy płonie.


Heilung -
"Norupo".

daszekmdn

#25 ·

Wyjazdy zawsze naprawiają ludzi albo dają power do działania, to prawda :)
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Monte

#26 ·

Zgadza się.
Give me a sign.

Natalia2000

#27 ·

4 likes
I trasa 5 kilometrów nordic walking zrobiona, życzę sobie więcej tak owocnych tras i dni.

Zuzler

#28 ·

2 likes
Mamy bębenczuszki, które fajnie udają bieda perkusyjkę! Lepszego prezentu dawno nie dostałam. <3

MarOlk

#29 ·

@Zuzler, zapodałabyś prezentację tegoż

Zuzler

#30 ·

No mogłabym, tylko sobie trzeba poćwiczyć, żeby poruty nie było. ;)

lwica

#31 ·

1 likes
Smacznistego grzańca dziś piłam. :)
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

daszekmdn

#32 ·

Prawdziwy rap nie umarł :)
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

djsenter

#33 ·

@Daszekmdn Co fajnego odkryłeś?
Senter San

daszekmdn

#34 ·

Edited
Fajnych ludzi z zajawką :D
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Natalia2000

#35 ·

2 likes
Hejoo,
Wróciłam niedawno ze świetnego, weekendowego wyjazdu znad morza.
Naszego Polskiego morza.
Hotel super,
Jedzonko super,
Goferki, lody, frytki, a po drodze jakieś mięsko się też trafiło, i to nawet na śniadanko.
Czas fajnie, aktywnie spędzony, a tak lubię.
Dużo chodziliśmy,
Pogoda, dobra, nawet jak na tą porę roku, to nawet bardzo dobra, zimno nie było.

djdenismusic

#36 ·

1 likes
Morze w zimie jest przecudowne. mimo, że doniedawna myślałem zupełnie inaczej.

Snajper22

#37 ·

2 likes
Mile mnie zaskoczyła przejażdżka autobusem o poranku, pojawiły się zapowiedzi głosowe przystanków. W końcu. Mam nadzieję, że takie zaskoczenia będą coraz częstsze. A druga rzecz to , zrobiłam dziś dziewięcio kilometrowy spacer ze znajomymi. Pogoda, jak na angielską, dopisała. Pozdrawiam.
"Czy ty jesteś bardzo odważny? - Średnio. - A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu? - (...) Wstałem dziś rano."
Cormac McCarthy, "Droga"

sanklip

#38 ·

2 likes
Cudowne, dodające energii spotkanie u mnie w pracy. Od razu człowiek inaczej myśli!
Sygnatura:

Cis najzieleńszy jest zimą;
ma zwyczaj śpiewać kiedy płonie.


Heilung -
"Norupo".

Zuzler

#39 ·

2 likes
Snajper, ja Ci tam żyzę, żeby to przestały być zaskoczenia. :)

Numernabis

#40 ·

Reaktywowałem odtwarzacz CD Technics'a, opisałem swoje płyty Michael'a Jackson'a, a najbardziej mnie cieszy fakt, że znalazłem poszukiwaną od dłuższego czasu w moim domu dwupłytowy album HIStory.
Znajdź sobie zajęcie, które kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia.
Previous 2 / 59 Next