1 / 2
Next
Witam dzielmy się tutaj wszystkim na temat gry świat magii.
nie da śe założyć kąta.
a jakiej?
ale ja mam firefoxa
Na stronie www.tyflopodcast.net Pan Piotr Witek opisywał kiedyś tą wtyczke jeszcze n firefox.
Jeśli chcesz to wyślij mi na priw adres e-mail i nick to załorze tobie konto i tak hasło jest przesyłane na ares e-mail . Zalecam potem zmiane hasa na własne.
Jeśli chcesz to wyślij mi na priw adres e-mail i nick to załorze tobie konto i tak hasło jest przesyłane na ares e-mail . Zalecam potem zmiane hasa na własne.
sprawdze
To wątek o świecie magii czy o wtyczkach? poza tym tylko na basilisk działa webvisum. Nowa mozilla to zaprzeproszeniem dziady i no cuż.... Pozdrawiam.
ale ta gra jest nie dostępna!!!!!
Dlaczego tak uwarzasz, że jest nie dostępna skoro ja w nią gram. Nagrać fragment gry na priw?
--Cytat (patrykkubaszczyk):
ale ta gra jest nie dostępna!!!!!
--Koniec cytatu
--Cytat (patrykkubaszczyk):
ale ta gra jest nie dostępna!!!!!
--Koniec cytatu
oks
Poza tym ta gra jest moim zdaniem trochę nie fajna niby zrobiłem opis klimatyczny a im i tak nie pasuje.
nie,, moesz jecha do hogwartu jak nie zrobisz zakupów, ja gram ale jestem strasznie zauony w banku, i przestaenm bnarazie
Hej apropo Swiata Magii. Nie wiecie czy gra Hogwart rpg jest dostępna? Zauważyłam, że tam nie ma kodu capcha, tylko trzeba wpisać sumę podanych liczb.
Heh rejestracja w śm została wyłączona. Ciekawe.
1 / 2
Next