Forum

Wszystko na temat gry przeglądarkowej świat magii

Gry tekstowe

1 / 2 Następna

Aoi

#1 ·

Witam dzielmy się tutaj wszystkim na temat gry świat magii.

Aoi

#3 ·

Da się trzeba urzyć wtyczki do odczytania kodu z obrazka.

Aoi

#5 ·

Webvizum na przeglądarce: basilick czyli bazyliszek

Aoi

#7 ·

Na stronie www.tyflopodcast.net Pan Piotr Witek opisywał kiedyś tą wtyczke jeszcze n firefox.
Jeśli chcesz to wyślij mi na priw adres e-mail i nick to załorze tobie konto i tak hasło jest przesyłane na ares e-mail . Zalecam potem zmiane hasa na własne.

Aoi

#8 ·

I działa tobie wtyczka?
--Cytat (patrykkubaszczyk):
ale ja mam firefoxa

--Koniec cytatu

Aoi

#9 ·

Witam czy zanim pojedziemy do hogwartu musimy zrobić zakupy na Pokotnej?

Aoi

#10 ·

Czy działa Ciebie gra?

rafalko112

#12 ·

To wątek o świecie magii czy o wtyczkach? poza tym tylko na basilisk działa webvisum. Nowa mozilla to zaprzeproszeniem dziady i no cuż.... Pozdrawiam.
radio plays is super

Aoi

#14 ·

Dlaczego tak uwarzasz, że jest nie dostępna skoro ja w nią gram. Nagrać fragment gry na priw?
--Cytat (patrykkubaszczyk):
ale ta gra jest nie dostępna!!!!!

--Koniec cytatu

rafalko112

#16 ·

Poza tym ta gra jest moim zdaniem trochę nie fajna niby zrobiłem opis klimatyczny a im i tak nie pasuje.
radio plays is super

longshoot

#17 ·

nie,, moesz jecha do hogwartu jak nie zrobisz zakupów, ja gram ale jestem strasznie zauony w banku, i przestaenm bnarazie

longshoot

#18 ·

kristofer night jestem czy jako tak

fantasma467

#19 ·

Hej apropo Swiata Magii. Nie wiecie czy gra Hogwart rpg jest dostępna? Zauważyłam, że tam nie ma kodu capcha, tylko trzeba wpisać sumę podanych liczb.

fantasma467

#20 ·

Heh rejestracja w śm została wyłączona. Ciekawe.
1 / 2 Następna