Przypominam, miej więcej o 20 turniej, chętni najlepiej na teamtalk wchodźcie, pomyślimy co zrobić, mogliśmy zrobić jakieś zapisy aby było to jakoś uporządkowane, no ale trudno. Do zobaczenia wieczorem.
Rozwiązaniem tego jest tworzenie jednoturowych gier, np. pierwsza tura 30 hp, restart, kolejna jednoturówka 60 hp, piąta gra milion hp itd, chyba najbezpieczniejsze rozwiązanie, bo jak w połowie rundy ktoś neta straci to drużyna jeszcze jego coś może ugrać.