można zrobić 4 vs 4, podzielić sięna teamtalku na 2 kanały i kooperacja.
Ja też mogę zagrać ale kiedy to ma być.
ja postawię serwer
5 VS 5 raczej.
1 likes
a to będzie taka gra, że dupa, bo każdy będzie każdego dźgał i można grać i grać. Lepiej może najpierw 3 vs 3, a potem 2 vs 2
na 30 hp, to tak nie będzie.
1 likes
nie, 5 vs 5 w drużynówkach będzie fajnie, chociaż jakaś taktyka, kogo najpierw rozwalić itd.
HMMM. Źle wam wyjdzie ta kooperacja, bo nie każdy ma dobrze ustawione deki a po za tym CP jak jest wielu graczy lubi wysypywać.
Co rozumiesz pod pojęciem dobrze ustawione deki, skompletowane co do typów czy jak?
No to 4 vs 4 lub 3 vs 3 jest ok.
Zawsze może wejść te 10 osób i grać będziemy 3 vs 3 2vs2, potem ktośpewnie odejdzie i zostanie 4 vs 4.
Mam nadzieję, że nie będzie osób, które na 5 tur użyją 0 kart, rozumiem, testować decki jakieś trzeba na kimś itd, ale na drużynówkę proszę jakiś minimalny poziom reprezentować aby nie było, że gramy 4 na 4, ale każdy zlewa czwartek bo on nic nie umie.
Zawsze może wejść te 10 osób i grać będziemy 3 vs 3 2vs2, potem ktośpewnie odejdzie i zostanie 4 vs 4.
Mam nadzieję, że nie będzie osób, które na 5 tur użyją 0 kart, rozumiem, testować decki jakieś trzeba na kimś itd, ale na drużynówkę proszę jakiś minimalny poziom reprezentować aby nie było, że gramy 4 na 4, ale każdy zlewa czwartek bo on nic nie umie.
Heeej. Ja też bym chciała, ale jak będzie 11, to będzie do kitu, więc się raczej nie załapie. :D
jateż bym hentnie zagraał tylko dajcie znać bo niemoge robić serwerów niby jest jakaś strona hamaczi że bendzie morzna robić serwery mimo że ma sie prywatne aipi