Forum

życzenia świąteczno nowo roczne.

Forum mieszane

Previous 3 / 4 Next

Kosa12

#41 ·

Transcription

dla schorygowania mamy 2020 rok, to jest rok przystępny i jest 366 dni, Łukaszu. No, to tyle. Jeśli chodzi o to.

Muzyka rap jest mądra i pouczająca i trzeba skupić się na przekazie.??

lukasz1993258

#42 ·

Transcription

Kurcze, faktycznie, nie wiedziałem, że w tym roku jest, znaczy wiedziałem, że w tym roku jest rok przestępny, ale jakoś tak po prostu nie skupiłem się zbytnio na tym. No tak, faktycznie, był w tym roku rok przestępny i tego nie wziąłem pod uwagę, no. Ale to teraz śmiesznie czyta, bo czyta mi, że pozostało dni do końca 2020 roku minus jeden. Także taka ciekawostka. A tymczasem, mieli Państwo do końca roku 2020, no prawie już dziewięć godzin zostało, także jeszcze trochę tego starego roku zostało. I oby ten nowy rok był sto razy lepszy niż ten, który obecnie już dobiega końca.

Przekonanego nie odwiedziecie od przekonania, tak samo nieprzekonanego do niego nie przekonacie.

bratczyk96

#43 ·

Transcription

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia według starego stylu wszystkim eltynowiczom obchodzącym święta według kalendarza juliańskiego życzę zdrowych, spokojnych, radosnych, błogosławionych, spędzonych w rodzinnej atmosferze i w rodzinnym gronie świąt Bożego Narodzenia. Niechaj nowo narodzony Chrystus pomaga pokonywać wszystkie Państwa trudności, cierpienia, zmierzenia. Wymartwienia, smutki i problemy, z którymi borykają się Państwo na co dzień. Chrystus rozdajec.

Pozdrawiam

bratczyk96

#44 ·

Transcription

Wszystkim osobom Wznania Czotolickiego, którzy jutro będą obchodzić Święta Wielkiej Nocy, życzę zdrowych, spokojnych, radosnych, błogosławionych, pełnych łask Bożych, spędzonych w rodzinnej atmosferze i rodzinnym gronie. Świąt Wielkiej Nocy, niechaj Zmartwychwstały Chrystus pomaga Wam pokonywać wszystkie Wasze trudności, cierpienia, zmartwienia, problemy i smutki, z którymi poryczają się Państwo na co dzień.

Pozdrawiam

bratczyk96

#45 ·

Transcription

Witam serdecznie dla wszystkich osób, które w dniu dzisiejszym obchodzą Wigilię, Świąt Bożego Narodzenia. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę zdrowych, spokojnych, rodzinnych, spędzonych w rodzinnej atmosferze i rodzinnym dronie, błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia. Niechaj nowo narodzony Chrystus pomaga Wam, Państwo, pokonywać wszystkie Państwa trudności, cierpienia, zmartwienia. I smutki, z którymi borykasz się na co dzień. A dla tych, co obchodzą święta, miłego odpoczynku. Pozdrawiam.

Pozdrawiam

lukasz1993258

#46 ·

Transcription

Ja też wszystkim życzę zdrowych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby ten Nowy Rok był 100 razy lepszy niż ten, który właśnie powoli się kończy. Ja co roku tutaj składam życzenia w tym wątku, także dzisiaj było lekkie opóźnienie. W każdym bądź razie życzę Wam, wszystkim Wam życzę zdrowych, pogodnych świąt. Radujcie się.

Przekonanego nie odwiedziecie od przekonania, tak samo nieprzekonanego do niego nie przekonacie.

bratczyk96

#47 ·

Transcription

Witam Państwa serdecznie z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich osób, które obchodzą święta Bożego Narodzenia według kalendarza juliańskiego udzielających się na polskiej społeczności Eltena a wiem, że takie osoby są, składam najserdeczniejsze życzenia Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę zdrowych, spokojnych, radosnych, błogosławionych spędzonych w rodzinnej atmosferze i w rodzinnym gronie obfitych wielu łask Bożych świąt Bożego Narodzenia niechaj nowonarodzony Chrystus pomaga mi i Wam wszystkim podtrzymywać nasze wszystkie trudności, cierpienia, zmartwienia i smutki problemy, z którymi borykamy się na co dzień Wesołych Świąt Chrystus rozdaje się Sławić Jego Chrystus się rodzi Wychwalajcie Go

Pozdrawiam

bratczyk96

#48 ·

Transcription

Witam serdecznie. Ponieważ jest to wątek życzenia świąteczno-noworoczne, to stwierdziłem, że dzisiaj tutaj się udzielę. Dla wszystkich osób, które w dniu jutrzejszym będą świętować Wielkanoc, życzę zdrowych, spokojnych, radosnych, błogosławionych, obfitych i pełnych łask Bożych, spędzonych w rodzinnej atmosferze i w rodzinnym gronie. Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Niechaj Zmartwychwstały Chrystus pomaga Państwu pokonywać wszystkie Państwa cierpienia, zmartwienia, smutki, problemy i trudności dnia codziennego. Wszystkiego dobrego na święta. A osobom, które będą obchodzić święta za tydzień... Życzę przyjemnego odpoczynku. Pozdrawiam.

Pozdrawiam

Monte

#49 ·

Błogosławionych Świąt Wielkanocnych. Niech zmartwychwstały Chrystus obdarzy Was radością i pokojem.
Give me a sign.

Monte

#50 ·

Radosnych, spokojnych, błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia pełnych miłości i życzliwości okazanej przez ludzi, którzy Was otaczają.
Give me a sign.

bratczyk96

#51 ·

Transcription

Wszystkim osobom, które święta obchodzą według kalendarza Gregoriewskiego życiu zdrowych, spokojnych, radosnych, błogosławionych, pełnych łask Bożych, spędzonych w rodzinnej atmosferze i w rodzinnym gronie świąt Bożego Narodzenia. Niechaj nowonarodzony Chrystus pomaga pokonywać wszystkie Państwa trudności, cierpienia, zmartwienia, smutki i problemy, z którymi borykało się Państwo na co dzień. Natomiast osobom, które święta obchodzą według kalendarza Julińskiego życzę przyjemnego odpoczynku. Pozdrawiam.

Pozdrawiam

lukasz1993258

#52 ·

Transcription

Nieco kawałek święta tu na Artemii nie było. A ja z okazji nowego roku życzę Wam, aby Artemii w nowym roku 100 razy lepszy.

Przekonanego nie odwiedziecie od przekonania, tak samo nieprzekonanego do niego nie przekonacie.

Monte

#53 ·

Szczęśliwego Nowego Roku!
Give me a sign.

lukasz1993258

#54 ·

wzajemnie
Przekonanego nie odwiedziecie od przekonania, tak samo nieprzekonanego do niego nie przekonacie.

bratczyk96

#55 ·

Transcription

Wszystkim osobom, które święta Bożego Narodzenia obchodzą według kalendarza juliańskiego życzę zdrowych, spokojnych, radosnych, pełnych łask Bożych, błogosławionych, spędzonych w rodzinnej atmosferze i w rodzinnym gronie świąt Bożego Narodzenia. Niechaj nowo narodzony Chrystus pomaga poczynywać Wam wszystkich Państwa cierpienia, zmartwienia, smutki, problemy dnia codziennego. Pozostałym zaś osobom życzę przyjemnego odpoczynku i miłego, długiego jutra. Pozdrawiam.

Pozdrawiam

bratczyk96

#56 ·

Transcription

Witam serdecznie wszystkim osobom, które jutro będą obchodzić święta Wielkiej Nocy. Życzę zdrowych, spokojnych, radosnych, pełnych, obchwytych w łaski Boże, spędzonych w rodzinnej atmosferze i w rodzinnym gronie świąt Wielkiej Nocy. Niechaj zmartwychwstały Chrystus pomaga wszystkim Wam, Państwu pokonywać wszystkie Wasze cierpienia, zmartwienia, smutki, problemy i trudności dnia codziennego. A dla osób, które święta będą obchodzić za tydzień, życzę miłego odpoczynku. Pozdrawiam.

Pozdrawiam

Monte

#57 ·

Transcription

Wszystkim Eltenowiczom życzę spokojnych, zdrowych, radosnych i błogosławionych świąt Wielkiej Nocy.

Give me a sign.

lukasz1993258

#58 ·

Transcription

A ja z racji tego, że jest drugi dzień świąt Wielkiej Nocy, chcę po prostu Wam życzyć mokrego dyngusa.

Przekonanego nie odwiedziecie od przekonania, tak samo nieprzekonanego do niego nie przekonacie.

bratczyk96

#59 ·

Transcription

Witam serdecznie. Wśród nas, oprócz mnie, wiem, że udzielało się co najmniej jeszcze jedna, można nawet dwie osoby, znanie prawosławnego, więc życzę tym osobom zdrowych, spokojnych, radosnych, błogosławionych, wielu upitych w łaski Boże, spędzonych w rodzinnej atmosferze i w rodzinnym gronie świąt Wielkiej Nocy. Niechaj zmartwychwstały Chrystus pomaga poprawiać wszystkim Wam, Wasze, Państwa trudności, cierpienia, zmartwienia, smutki, problemy i trudności dnia codziennego. Z następującym świętem. Pozdrawiam.

Pozdrawiam

bratczyk96

#60 ·

Transcription

Witam serdecznie wszystkim osobom, które będą teraz świętować święta Bożego Narodzenia życzę zdrowych, spokojnych, radosnych, pełnych łask Bożych, obfite w łaski Boże spędzonych w rodzinnej atmosferze i w rodzinnym gronie świąt Bożego Narodzenia niechaj nowonarodzony Chrystus pomaga pokonywać wszystkie Państwa trudności, cierpienia, zmartwienia, problemy, smutki i trudności dnia codziennego pozostałym zaś, którzy święta Bożego Narodzenia obchodzą za dwa tygodnie życzę przyjemnego odpoczynku pozdrawiam wszystkich

Pozdrawiam
Previous 3 / 4 Next