Forum

życzenia świąteczno nowo roczne.

Forum mieszane

Previous 2 / 4 Next

Kosa12

#21 ·

Transcription

Życzę wszystkim wesołych świąt, Bożego Narodzenia i żeby te święta były spędzone w ciepłej atmosferze. I jak to się mówi, żeby też móc je spędzić też w bardzo takiej rodzinnej atmosferze i ogólnie. A jeśli chodzi o nowy rok, to życzę wszystkim też, żeby ten rok 2020 był lepszy od... tego właśnie roku, 2019, no i żeby się po prostu ten rok był taki bardziej lepszy. Pozdrawiam.

Muzyka rap jest mądra i pouczająca i trzeba skupić się na przekazie.??

lukasz1993258

#22 ·

Transcription

Czekaj. Mikołaju wzajemnie.

Przekonanego nie odwiedziecie od przekonania, tak samo nieprzekonanego do niego nie przekonacie.

Bartek1

#23 ·

Transcription

Witam Was drodzy eltenowicze. Minął już rok od tamtych świąt. Jest dokładnie 24 grudnia, parę minut po 12. Życzę Wam z całego serca wszystkiego co najlepsze i miłości, spokoju w te święta. Żebyście jak najlepiej wykorzystali ten kształt świąteczny. No i co jeszcze? Wszystkiego dobrego. Duże zdrowia, szczęścia. I na ten nowy rok, żeby był lepszy od tego co się właśnie kończy. No i wszystkiego dobrego.

Pewien śmiałek spod miasta Gdynia,rzekł: „Ogiera podniosę – to chwila!”Lecz koń był uparty,kopnął go w czarty,a chłop się nauczył, że siła to kpina.

lukasz1993258

#24 ·

Transcription

Dziękujemy.

Przekonanego nie odwiedziecie od przekonania, tak samo nieprzekonanego do niego nie przekonacie.

bratczyk96

#25 ·

Transcription

Witam serdecznie z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia według nowego stylu, według kalendarza gregoriańskiego. Wszystkim świętującym obecnie, w najbliższym czasie święta, życzę zdrowych, spokojnych, radosnych, spędzonych w rodzinnej atmosferze i rodzinnym gronie świąt Bożego Narodzenia, błogosławionych świąt Bożego Narodzenia. Niechaj noc. Nowonarodzony Chrystus pomaga wszystkim Wam porozumiewać wszystkie trudności, cierpienia, zmartwienia i smutki, z którymi borykają się Państwo na co dzień. A dla osób świętujących święta według starego stylu, według kalendarza juliańskiego, na razie życzę przyjemnego. Odpoczynku. Pozdrawiam.

Pozdrawiam

lukasz1993258

#26 ·

Transcription

No i witam was Przychodzę do was z kolejnymi życzeniami Jest minuta do Wigilii Świąt Bożego Narodzenia Ten wątek już ma Równe dwa lata W związku z powyższym Tradycja musi być zachowana I dlatego Teraz chcę wam Tutaj Życzyć Wszystkiego co najlepsze Nawet ten rok Który nadchodzi był Sto razy lepszy niż ten Który obecnie już powoli się kończy No zważywszy na to Co się w tym roku działo No to miejmy nadzieję, że ten nowy rok Będzie tysiąc razy Lepszy Że w końcu Skończy się ten cały wirus I że będzie wreszcie Tak jak być powinno I tego wam jeszcze życzyć Wysokich Zdrowych Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia Abyście w te święta Zaznali prawdziwą miłość I Oby Oby w te święta Wszystko było Najładniejsze I Żeby gwiazdka z nieba Wam jakiś fajny prezencik Przyniosła pod choinkę Mamy 24 grudnia Jest wigilia Także tradycja jest taka jaka jest Dwa lata temu O tej godzinie się wypowiadałem Rok temu O tej godzinie się wypowiadałem I dzisiaj tradycyjnie się wypowiadam Po raz trzeci 24 grudnia 2020 roku

Przekonanego nie odwiedziecie od przekonania, tak samo nieprzekonanego do niego nie przekonacie.

Kosa12

#27 ·

Transcription

Ja chciałbym Wam złożyć serdeczne życzenia z okazji nadchodzących właśnie świąt Bożego Narodzenia, żebyście spędzili te święta w bardzo miłej atmosferze, no i w rodzinnej też. No i też chciałbym Wam życzyć, żeby ten rok, który teraz mija, znaczy już się powoli kończy, żeby następny rok był zupełnie trochę inny niż ten, co był na początku. No ale to tyle. Pozdrawiam.

Muzyka rap jest mądra i pouczająca i trzeba skupić się na przekazie.??

lukasz1993258

#28 ·

Transcription

No Mikołaju życzę Ci tego samego, bo wiadomo, że dzisiaj jest dzień Wigilii, to jest jeden z najpiękniejszych dni i wszystkiego dobrego, no co i tyle.

Przekonanego nie odwiedziecie od przekonania, tak samo nieprzekonanego do niego nie przekonacie.

Monte

#29 ·

Transcription

Witajcie Eltenowicze! Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam radości, spokoju, zdrowia, spełnienia marzeń, nadziei na lepsze jutro. Wielu łask Bożych i spełnienia marzeń.

Give me a sign.

strowbery

#30 ·

Transcription

Witajcie moi drodzy. Z okazji świąt życzę Wam dużo radości, ciepła, pogody, ducha, hucznego Sylwestra. No i cóż, wszystkiego, wszystkiego co najlepsze.

<3 :* <3

lukasz1993258

#31 ·

Transcription

Pytanie czy w tym roku będzie ten sylwester napotachuczny?

Przekonanego nie odwiedziecie od przekonania, tak samo nieprzekonanego do niego nie przekonacie.

strowbery

#32 ·

Transcription

Pewnie nie, ale mnie się wydaje, że można spokojnie spędzić go w gronie rodzinnym. Ale coś mi ciocia mówiła, że podobno mają wznieść te ograniczenia, ale nie wiem ile w tym prawdy.

<3 :* <3

kmicic92

#33 ·

Transcription

Cześć i nawzajem też wszystkich życzę, żeby ten rok następny był lepszy od tego, co był teraz.

lukasz1993258

#34 ·

Transcription

A tymczasem już jest dawno po świętach, także na pewno w przyszłym roku nagrę kolejne życzenia. A tymczasem szczęśliwego nowego roku.

Przekonanego nie odwiedziecie od przekonania, tak samo nieprzekonanego do niego nie przekonacie.

Monte

#35 ·

Transcription

No nie tak dawno, święta się dopiero skończyły.

Give me a sign.

lenka

#36 ·

Transcription

No a tak všetky potopriekov Vám žiče to nového roku a tak.

Lenka

Monte

#37 ·

Transcription

Witajcie Eltenowicze! Z tego co widzę będę chyba pierwszą osobą, która składa życzenia noworoczne. Z okazji Nowego Roku życzę Wam spokoju, zdrowia, nadziei. Oby ten przyszły rok był lepszy niż ten, który właśnie mija. Obyśmy wszyscy uporali się i z wirusem, i z propagandą. Żebyśmy wszyscy odnaleźli nadzieję, wiarę. I żebyśmy wszyscy byli szczęśliwi. Żeby każdy z nas odnalazł szczęście. Szczęście w życiu.

Give me a sign.

lukasz1993258

#38 ·

Transcription

Dzięki wzajemnie, oczywiście też się do tych rzeczy przyłączam i życzę wam wszystkim na ten nowy 2021 rok, aby ten rok był 100 razy lepszy i żeby w tym roku przyszłym wreszcie się ta pandemia skończyła.

Przekonanego nie odwiedziecie od przekonania, tak samo nieprzekonanego do niego nie przekonacie.

Kosa12

#39 ·

Transcription

Cześć, Altonowicze. Chciałbym Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji Nowego Roku. Żeby ten rok 2021 był inny i żeby był pełen optymizmu i w ogóle. No i też, powiem tak, żeby jakoś tam przetrwać, żeby ta pandemia się w końcu skończyła i tak dalej. To normalne. No i najważniejsze też jest zdrowie. Życzę Wam też zdrowia. No i tego co najważniejsze, tak? Żeby spędzić tego Sylwestra w bardzo miłej atmosferze. To tyle z mojej strony. Pozdrawiam.

Muzyka rap jest mądra i pouczająca i trzeba skupić się na przekazie.??

lukasz1993258

#40 ·

Transcription

A do końca roku 2020 zostało prawie już 11 godzin. A teraz opowiem taką ciekawostkę właśnie a propos końcówki roku, a nowego roku. Mianowicie jest taka fajna wtyczka do NVDA, która podaje po trzykrotnym naciśnięciu insert F12, która podaje ile zostało dni do końca roku, który jest tydzień, dzień i końca roku. I teraz właśnie przed chwilą się dowiedziałem, że mamy 365 dzień roku, tydzień 53, a pozostałe dni minus jeden. A wczoraj było... Wczoraj było może zero, także taka ciekawostka jest tutaj na chwilę obecną.

Przekonanego nie odwiedziecie od przekonania, tak samo nieprzekonanego do niego nie przekonacie.
Previous 2 / 4 Next