Po rozmowie z biórem obsługi Orange, jednak nie będę miał dekodera 4K Stream, bo okazało się, że na mój pakiet internetowy, a mam 600 megabitów, nie nadaje się tamten dekoder. Ale w zamian będę miał dekoder 4K Multi! Już zamówienie zostało złożone, jutro jedziemy do Puław po odbiór tego dekodera. Ten dekoder działa na androidzie 12, a 4K Stream był na androidzie 10. Także dobrze pomyślałem, żeby zadzwonić do Bióra Obsługi Orange, bo jak dzisiaj byliśmy w salonie, to nie udało się wymienić dekoderów, i musieliśmy wrócić do IWU200, co mnie trochę zasmuciło. Oby do jutra, jutro będzie na pewno nagranie z jutrzejszego wyjazdu i z pierwszej konfiguracji. Chętnych zapraszam na mojego bloga.