Forum

Księga pochwał 2024

Wątki archiwalne

Previous 27 / 33 Next

Kat

#521 ·

3 likes
EEE, te domowe cynamonki są stokroć lepsze od kupnych.
"Nie wolno się bać.
Strach zabija duszę.
Strach to mała śmierć, a wielkie unicestwienie.
Stawię mu czoło.
Niech przejdzie po mnie i przeze mnie.
A kiedy przejdzie, odwrócę oko swej jaźni na jego drogę.
Którędy przeszedł strach, tam nie ma nic. ... Jestem tylko ja."
- Litania Bene Gesserit przeciw strachowi ("

Zuzler

#522 ·

1 likes
To tak pół na pół do obu ksiąg. Aaaallle biba była!...

DJGraco

#523 ·

To dawej robimy księge pochwałowozażaleniową XD

daszekmdn

#524 ·

Impreza git, to fakt :).
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

cinkciarzpl

#525 ·

3 likes
A jednak ta z pozoru spasiona i leniwa kocia straż pełni swoje obowiązki. Mysz chciała się dostać do domu pewnikiem na dłużej, myszy nie ma. Tylko trzask skoku i pisk się rozległy :D
Dobrze że jeszcze nie w samym pomieszczeniu, niech se pochrupie łowca.
____________Panu się zdaje, że życie polega na tym, żeby dorosnąć. Co? Być dorosłym; zdać egzamin; zadośćuczynić normom. A co to jest norma? Czy pan, jako psychiatra może mi odpowiedzieć? Co to jest norma? Nie może pan, bo to jest g**no.

cinkciarzpl

#526 ·

4 likes
Ogóry. Takie ogromniaste, grubaśne i twardziutkie. A nie takie pizdryki co w sklepach dają :D
Szkoda, że tylko tyle udało się ocalić, ale zawsze. Na początku rosły jak by planowały podbuj świata, ale teraz jakieś choróbsko wykańcza wszystkie. Tragedia patrząc na rozmiary katastrofy. Byłoby tego, że hochooo. i to pono w całej polsce. Tak czy inaczej, topre.
____________Panu się zdaje, że życie polega na tym, żeby dorosnąć. Co? Być dorosłym; zdać egzamin; zadośćuczynić normom. A co to jest norma? Czy pan, jako psychiatra może mi odpowiedzieć? Co to jest norma? Nie może pan, bo to jest g**no.

daszekmdn

#527 ·

Edited 3 likes
Świetny wieczór. Dostałem znowu energię że grzebałem pół nocy w Linuxie. Większość co chciałem zrobiłem, a to, czego nie zrobiłem to na księgę zażaleń, ale w sumie może zrobię to narazie nie piszę.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Monte

#528 ·

Obkupiłam się dzisiaj, że hej!
Give me a sign.

daszekmdn

#529 ·

1 likes
Znalazłem hałwę. :) Już nie pamiętam czy sam kupiłem czy jak, ale kurde, z rok nie jadłem i fajnie tak wrócić.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

matid25

#530 ·

2 likes
Świetny weekend za mną. Impreza urodzinowa w doborowym towarzystwie i reset emocjonalny tego mi trzeba było :).
Zapraszam do mojej biblioteki dźwiękowej :)

djsenter

#531 ·

Ostatnio jestem w stanie częściej wkładać negatywne emocje w jakąś formę samoekspresji, która mnie prowadzi do przodu, a nie ściąga w dół. Cieszę się.
Senter San

daszekmdn

#532 ·

Komu w drogę temu rower... Wiadomo co ;).
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

markus1234

#533 ·

Mój telefon Samsung Galaxy A70 wrócił dzisiaj z wymienionym ekranem i nowym szkłem hartowanym! Jestem bardzo zadowolony, że udało się ten telefon naprawić.

djsenter

#534 ·

5 likes
Jadę sobie do Bristolu na tydzień w Sobotę, ostatnie kilka imprez i miło spędzonych chwil przed końcem wakacji
Senter San

Natalia2000

#535 ·

2 likes
Ten miesiąc był świetny, to znaczy , jest świetny, pełen pozytywnych imprez, wydarzeń, urodzinowych na przykład.

skrzypenka

#536 ·

2 likes
Cieszę się, że już jutro idę do pracy, bo mi już się tęskni za pracą, za dużo tego wolnego, ale wypoczęłam i to mii się podoba.
Große Operndiva?

lwica

#537 ·

1 likes
Late z maliną i miętą na lodzie. <3 A poza tym, przemiły dzień. :)
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

djdenismusic

#538 ·

2 likes
Dostałem taaaaaki karton słodyczków w ramach donate od słuchacza!
Jak w najbliższym czasie nie zejdę na cukrzycę, to będzie sukces:D

Zuzler

#539 ·

2 likes
Mam 3 mini jogurciki naturalne. Ojj, będzie jedzone z bananem, owsiankami i czym tam.

Monte

#540 ·

Oto czego człowiek może dowiedzieć się po czterech latach użytkowania telefonu: Mój dyktafon może nagrywać w stereo! I nie potrzebuje dodatkowych aplikacji! Wystarczą odpowiednie ustawienia nagrywania. :D Że też wcześniej o tym nie wiedziałam.
Give me a sign.
Previous 27 / 33 Next