2 likes
Swietny weekend znowu poczulem ze zyje.
@DJGraco po prostu, dziedzina która mnie interesuje, a INFJ to mój typ, przynajmniej taki mam wynik po zrobieniu testu kilka razy i dłuższej obserwacji tego, jak bardzo nie pasuję do tego świata. Biorąc jednak pod uwagę to, że mamy do czynienia z księgą pochwał, to przyznam, że ten fakt zaczyna powoli stawać się dla mnie komplementem, bo fajnie jest się wyróżniać i odkrywać samego siebie w inny, nie tak oczywisty sposób.
1 likes
Wygraliśmy wczoraj z Ukrainą 3 do 1! Brawo Polacy! Jestem bardzo zadowolony, chociaż tego meczu nie słuchałem, bo nie było transmisji w radiu.
To mi wyszło w tym teściku:
ISFJ-A
Pewnie wartość naukowa tego jest taka se, ale pośmiejmy się.
A może to hinol potajemnie wyciąga dane o zachodniakach :D
Dachu, to jest łatwo googlowalne. Wklej jeden z tych zbitków plus typ osobowości i heja.
ISFJ-A
Pewnie wartość naukowa tego jest taka se, ale pośmiejmy się.
A może to hinol potajemnie wyciąga dane o zachodniakach :D
Dachu, to jest łatwo googlowalne. Wklej jeden z tych zbitków plus typ osobowości i heja.
Ale jazda, znam kogoś kto w 100% się w to wpisuje. Ciekawe czy tej osobie też by to wyszło. A co do wartości naukowej, to może nawet jakaś jest, skoro nawet pokazywali nam to na studiach.
2 likes
No to kłania się ENTP-T
Przy okazji w tym teście miałem trochę mniej pytań niż w innych takich gdzie nie bardzo wiedziałem co zaznaczyć, bo to zależy.
Przy okazji w tym teście miałem trochę mniej pytań niż w innych takich gdzie nie bardzo wiedziałem co zaznaczyć, bo to zależy.
Wszyscy to wszyscy - Koza też. - ENTP-A wita. i od ostatnich tego typutestów 10 lat temu nie wiele się zmieniło :P
No to tak z serio sensownych testów to proszę bardzo:
https://bigfive-test.com/result/661ed785fed62800084d627b
https://bigfive-test.com/result/661ed785fed62800084d627b
Edited
Logik INTP-T :)
Chociaż się z tą oceną do końca nie zgadzam. Nikt mi nie wciśnie, że jestem osobą śniącą na jawie, oderwaną i szczególnie powściągliwą.
Chociaż się z tą oceną do końca nie zgadzam. Nikt mi nie wciśnie, że jestem osobą śniącą na jawie, oderwaną i szczególnie powściągliwą.
3 likes
Wiecie co? Dzisiaj jest... dobrze! Tak po prostu jest, pierwszy od cholernie dawna, dobry dzień i ja to wiem. W sensie, nie jest idealnie, ale po prostu... dobrze!
1 likes
Bardzo udany dzień w czoraj był. Debiut mój na zawodach w VI tennis, podczas których udało mi się dostać do pół finałów, niestety mecz w pół finałach przegrałam i w sobotę będę grać o trzecie miejsce.
Wiecie co? Osttnio mam więcej szczęścia niż rozumu.
1 likes
Czy to taki powód żeby sie chwalić? :)
A ja mam dziś jakiś przyjazny, pozytywny i nieagresywny nasrój.
A ja mam dziś jakiś przyjazny, pozytywny i nieagresywny nasrój.
@Zuzler nie, na pewno nie INTP, Nuno jest INTPEM, chyba jednak różnicie się od siebie? :D
1 likes
Wygraliśmy z Turcją 2 do 1! I to był kolejny mecz, którego transmisji w radiu nie było. Ale liczę na to, że mecze do Euro w programie pierwszym polskiego radia będą już transmitowane. Trochę szkoda, że Lewandowski i świderski nabawili się kontuzji, i to tuż przed euro, no ale trudno. Polacy będą musieli sobie jakoś bez nich poradzić, a widzę, że to będzie trudne zadanie.
1 likes
Co by nie mówić, ten weekend był naprawdę świetny, spotkałam się z niesamowitą ekipą z Poznania.