Forum

Księga pochwał 2024

Wątki archiwalne

Poprzednia 18 / 33 Następna

daszekmdn

#341 ·

2 likes
Swietny weekend znowu poczulem ze zyje.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

djsenter

#342 ·

@DJGraco po prostu, dziedzina która mnie interesuje, a INFJ to mój typ, przynajmniej taki mam wynik po zrobieniu testu kilka razy i dłuższej obserwacji tego, jak bardzo nie pasuję do tego świata. Biorąc jednak pod uwagę to, że mamy do czynienia z księgą pochwał, to przyznam, że ten fakt zaczyna powoli stawać się dla mnie komplementem, bo fajnie jest się wyróżniać i odkrywać samego siebie w inny, nie tak oczywisty sposób.
Senter San

daszekmdn

#343 ·

Ej jak takie testy zrobic haha.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

markus1234

#344 ·

1 likes
Wygraliśmy wczoraj z Ukrainą 3 do 1! Brawo Polacy! Jestem bardzo zadowolony, chociaż tego meczu nie słuchałem, bo nie było transmisji w radiu.

cinkciarzpl

#345 ·

To mi wyszło w tym teściku:

ISFJ-A
Pewnie wartość naukowa tego jest taka se, ale pośmiejmy się.

A może to hinol potajemnie wyciąga dane o zachodniakach :D

Dachu, to jest łatwo googlowalne. Wklej jeden z tych zbitków plus typ osobowości i heja.
____________Panu się zdaje, że życie polega na tym, żeby dorosnąć. Co? Być dorosłym; zdać egzamin; zadośćuczynić normom. A co to jest norma? Czy pan, jako psychiatra może mi odpowiedzieć? Co to jest norma? Nie może pan, bo to jest g**no.

Paulinux

#346 ·

Ale jazda, znam kogoś kto w 100% się w to wpisuje. Ciekawe czy tej osobie też by to wyszło. A co do wartości naukowej, to może nawet jakaś jest, skoro nawet pokazywali nam to na studiach.
Happy hacking

tomecki

#347 ·

2 likes
No to kłania się ENTP-T
Przy okazji w tym teście miałem trochę mniej pytań niż w innych takich gdzie nie bardzo wiedziałem co zaznaczyć, bo to zależy.

DJGraco

#348 ·

A ja nadal nie wiem gdzie takie testy zrobić

EugeniuszPompiusz

#350 ·

Wszyscy to wszyscy - Koza też. - ENTP-A wita. i od ostatnich tego typutestów 10 lat temu nie wiele się zmieniło :P
Sygnaturka.: "That seems to point up a significant difference between Europeans and Americans. A European says: 'I can't understand this, what's wrong with me?' An American says: 'I can't understand this, what's wrong with him?'" TERRY PRATCHETT

Zuzler

#352 ·

Edytowano
Logik INTP-T :)
Chociaż się z tą oceną do końca nie zgadzam. Nikt mi nie wciśnie, że jestem osobą śniącą na jawie, oderwaną i szczególnie powściągliwą.

Julitka

#353 ·

3 likes
Wiecie co? Dzisiaj jest... dobrze! Tak po prostu jest, pierwszy od cholernie dawna, dobry dzień i ja to wiem. W sensie, nie jest idealnie, ale po prostu... dobrze!
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Snajper22

#354 ·

1 likes
Bardzo udany dzień w czoraj był. Debiut mój na zawodach w VI tennis, podczas których udało mi się dostać do pół finałów, niestety mecz w pół finałach przegrałam i w sobotę będę grać o trzecie miejsce.
"Czy ty jesteś bardzo odważny? - Średnio. - A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu? - (...) Wstałem dziś rano."
Cormac McCarthy, "Droga"

djdenismusic

#355 ·

Wiecie co? Osttnio mam więcej szczęścia niż rozumu.

Zuzler

#356 ·

1 likes
Czy to taki powód żeby sie chwalić? :)
A ja mam dziś jakiś przyjazny, pozytywny i nieagresywny nasrój.

djsenter

#357 ·

@Zuzler nie, na pewno nie INTP, Nuno jest INTPEM, chyba jednak różnicie się od siebie? :D
Senter San

Zuzler

#358 ·

1 likes
No wypraszam sobie, nie powiedziałam, że cały nie pasuje. :P

markus1234

#359 ·

1 likes
Wygraliśmy z Turcją 2 do 1! I to był kolejny mecz, którego transmisji w radiu nie było. Ale liczę na to, że mecze do Euro w programie pierwszym polskiego radia będą już transmitowane. Trochę szkoda, że Lewandowski i świderski nabawili się kontuzji, i to tuż przed euro, no ale trudno. Polacy będą musieli sobie jakoś bez nich poradzić, a widzę, że to będzie trudne zadanie.

Natalia2000

#360 ·

1 likes

Co by nie mówić, ten weekend był naprawdę świetny, spotkałam się z niesamowitą ekipą z Poznania.
Poprzednia 18 / 33 Następna