Forum

Księga pochwał 2024

Wątki archiwalne

Poprzednia 19 / 33 Następna

DJGraco

#361 ·

2 likes
Hm, dawno nic tu nie pisałem. Co by tu...
Aaaa w niedzielę jadę do domu. To się chyba kwalifikuje XD

daszekmdn

#362 ·

Edytowano 2 likes
A ja miałem też poprzedni weekend fajny o czym zapomniałem napisać.
A w ostatnich dniach znów coraz gorsza niechęć do wszystkiego, ale wróciłem po raz nie wiem który do leków i mnie jakoś trzymają w ryzach.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Zuzler

#363 ·

1 likes
Poznańska ekipa - polecam. :)
-- (Natalia2000):

Co by nie mówić, ten weekend był naprawdę świetny, spotkałam się z niesamowitą ekipą z Poznania.

--

daszekmdn

#364 ·

1 likes
Ja też się kiedy muszę ruszyć do Poznania. :D
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Natalia2000

#365 ·



Oooojj taaak, Poznańskie ekipy to fajni ludzie są. :)

djsenter

#366 ·

Fakt, też mam dobre wspomnienia z Poznania, może kiedyś zdarzy mi się tam powrócić na jakiś czas.
Senter San

lwica

#367 ·

1 likes
Wspaniały czas z @Evelastingdream. <3
Zaliczyłyśmy między innymi przemiły nocny spacer. :)
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

zywek

#368 ·

Edytowano 2 likes
Żadnego Poznania. I żadnego Everlastingdream.

Paulinux

#369 ·

Ja też muszę się wybrać do Poznania, szczególnie do Ciasno pizza na pizzę łałałiła
Happy hacking

daszekmdn

#370 ·

To ja też chcę! Blisko mam a nie bywam prawie w ogóle w ostatnich latach.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Natalia2000

#371 ·

Daszu, ja też nie bywam choć też nie mam daleko. (daszekmdn):
To ja też chcę! Blisko mam a nie bywam prawie w ogóle w ostatnich latach.

--

Julitka

#372 ·

5 likes
Spacerek 5,2 km za mną. :) Fajnie tak, chciałabym codzień.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

djsenter

#373 ·

Ej serio jest taka pizza w Poznaniu? xDD
Senter San

Paulinux

#374 ·

Edytowano 1 likes
Serio serio
łałałiła | 44
pomidory san marzano D.O.P, mozzarella, pikantne salami, czosnek, serek mascarpone
ciasno.pizza
Happy hacking

MarOlk

#375 ·

a ta łałałiła czy inna mamałyga to z czym?

Paulinux

#376 ·

Hahaha. W poprzednim poście jest edycja
Happy hacking

MarOlk

#377 ·

Polecam Zuccę w ciemnogr.... eeee... Olkuszu. Mus dyniowy, pikantne salami, gorgonzzola, pomidorki i szczypior

Paulinux

#378 ·

Ooo, brzmi dobrze, ale bardziej ze względu na nazwę tę pizzę muszę skonsumować
Happy hacking

DJGraco

#379 ·

W Krakowie też jest taka pizzeria z niecodziennymi nazwami, teraz zapomniałem nazwy.

Milena132

#380 ·

1 likes
Nie wiesz, co przeczytałam: Mus budyniowy, na pizzy. :)
-- (MarOlk):
Polecam Zuccę w ciemnogr.... eeee... Olkuszu. Mus dyniowy, pikantne salami, gorgonzzola, pomidorki i szczypior

--
Poprzednia 19 / 33 Następna