-- (markus1234):
Wczoraj nasza suka, która nazywa się Sara, urodziła 5 małych szczeniaczków. 2 mają łatki, a 3 są czarne, tak mi przed chwilą mówiła moja ciocia. Bardzo jestem zadowolony, chociaż chyba te szczeniaczki komuś oddamy, bo trzymać tyle psów w domu, to chyba jednak trochę za dużo. Mamy w domu następujące psy: sukę Sarę, psa Aresa, psa Pikusia, który urodził się w sierpniu zeszłego roku, też jest psem od tej samej suki Sary, tylko, że w tamtym roku ta suka urodziła 4 szczeniaczki, z czego 3 zostały oddane do jakichś ludzi, a został nam jeden, którego mama nazwała Pikuś, no i plus te 5 małych szczeniaczków. Także mam nadzieję, że te szczeniaczki zoztaną komuś oddane, tylko jeszcze nie wiemy za bardzo komu.
--