Forum

Księga pochwał 2024

Wątki archiwalne

Previous 11 / 33 Next

markus1234

#201 ·

2 likes
Wygraliśmy z Walią w rzutach karnych 5 do 4! Brawo Polacy! Jedziemy na Euro 2024! Jestem z Was dumny!

daszekmdn

#202 ·

1 likes
Ale śliczne szpule mi przyszły <3 jeszcze takich zadbanych nie miałem. Nie to co Polskie dotychczasowe zakupy na OLXach. Dałem mniej a są najładniejsze ze wszystkich. Pudełka szczelne, w nich okrągłe takie plastikowe jeszcze w rozmiarze szpul a taśmy nie wyglądają na pogięte i nie są porozwijane :).
Idę po magnetofon.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Monte

#203 ·

4 likes
Ostatnio odnowiłam kontakt z kimś, z kim nie miałam kontaktu kilka dobrych lat.
Give me a sign.

Pitef

#204 ·

Ładnie dzisiaj jest proszem państwa!
Sygnatura? A co to jest i do czego :D

daszekmdn

#205 ·

2 likes
Ciepło było, to fakt. Sezon grillowotarasowy można uznać za rozpoczęty.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Monte

#206 ·

1 likes
Cieplutko i bardzo ładnie dzisiaj. Bardzo słoneczna pogoda. Nawet rano było ciepło.
Give me a sign.

daszekmdn

#207 ·

Edited
Znowu w kilku procentach zachciało mi się coś poogarniać.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

camila

#208 ·

Miło jest jeszcze dzień wolnego ;)
ENFP

Numernabis

#209 ·

1 likes
W końcu udało mi się dogadać z moimi słuchawkami Liberty 3 Pro, obsługują dwa urządzenia jednocześnie i teraz w końcu to działa.
Połączyłem słuchawki z moim odtwarzaczem i telefonem, teraz na odtwarzaczu słucham muzy w takiej jakości jak mi odpowiada, a kiedy przychodzi połączenie telefoniczne muza jest wstrzymywana i mogę odebrać słuchawkami, po zakończeniu rozmowy muza jest wznawiana.
Znajdź sobie zajęcie, które kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia.

Monte

#210 ·

Fajna pogoda była dzisiaj.
Give me a sign.

daszekmdn

#211 ·

Edited 1 likes
No w końcu ekran główny jakoś wygląda. Sam nie ogarnąłem oczywiscie. Nie wiem co za debile projektują nowe telefony. Aparat i galeria zdjęć na widoku a głupiej appki z wiadomościami czy kontaktów trzeba szukać w szufladzie aplikacji. Znak dzisiejszych beznadziejnych czasów.
Teraz mam w końcu Telefon, Wiadomości i ustawienia na głównym. Tyle.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Pitef

#212 ·

Jaki tel? Trza jeno poprzeciągać na ekran tak, jak się chce i gdzie się chce
Sygnatura? A co to jest i do czego :D

markus1234

#213 ·

Dzisiaj będę miał nową ładowarkę z 10 portami USB. Mam nadzieję, że tak szybko się nie zepsuje, i że będzie mi długo służyła.

daszekmdn

#214 ·

Edited 2 likes
Po jakimś pół roku lub nawet więcej opierdzieliłem kebaba. Teraz czuję się jak miał bym urodzić kota, ale żreć nie muszę do jutra xD a i smaczne było.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Numernabis

#215 ·

1 likes
Bo pewnie to był kebab z kota :D
Znajdź sobie zajęcie, które kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia.

skrzypenka

#216 ·

4 likes
Ostatnio wstaję po piątej, dobrze zasypiam, podpisałam kolejną umowę w pracy i jest dobrze.
Große Operndiva?

djsenter

#217 ·

1 likes
Ładna pogoda i dobry nastrój u mnie dzisiaj! <3
Senter San

daszekmdn

#218 ·

3 likes
Znajomi byli elegancki dzień za mną i kupiłem Zooma H1E.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Monte

#219 ·

1. Pogoda od kilku dni jest cudowna! 2. Wczoraj wpadłam pod kosiarkę - byłam u fryzjera! 3. Zrobiłam takie zakupy, że dawno nie wydałam tyle pieniędzy jednego dnia, ale było warto, bo to był bardzo ważny dla mnie zakup, który mam nadzieję, wystarczy na lata, tj. kupiłam maszynkę, depilator, akcesoria do tego i klawiaturę na bluetooth!
Give me a sign.

Postukujacy

#220 ·

Edited 5 likes
@Monte: Depilator z aplikacją na telefon i klawiaturka do obsługi tegoż? :) Żart. Miłego dnia.
INFP
Previous 11 / 33 Next