Forum

Księga pochwał 2024

Wątki archiwalne

Previous 10 / 33 Next

Puszkin

#181 ·

2 likes
Ot tak po prostu, w sumie nie wiem dlaczego, ale jestem szczęśliwy i mnie to cieszy.

Monte

#182 ·

Dzisiaj po raz pierwszy grałam w CP online i udało mi się wygrać!
Give me a sign.

Monte

#183 ·

A jutro mam granie!
Give me a sign.

djdenismusic

#184 ·

7 likes
Czuję się dobrze. Tak po prostu.

Kat

#185 ·

6 likes
Oshee jest już z nami i aktualnie odsypia stres związany ze zmianą miejsca zamieszkania.
"Nie wolno się bać.
Strach zabija duszę.
Strach to mała śmierć, a wielkie unicestwienie.
Stawię mu czoło.
Niech przejdzie po mnie i przeze mnie.
A kiedy przejdzie, odwrócę oko swej jaźni na jego drogę.
Którędy przeszedł strach, tam nie ma nic. ... Jestem tylko ja."
- Litania Bene Gesserit przeciw strachowi ("

skrzypenka

#186 ·

Ale super. :)

-- (Kat):
Oshee jest już z nami i aktualnie odsypia stres związany ze zmianą miejsca zamieszkania.

--
Große Operndiva?

camila

#187 ·

Edited
Oshee to pies? Kot? A ja jakoś tak pozytywnie, mimo, że GPT wywala mi jakieś głupoty od rana.
ENFP

Kat

#188 ·

Oshee to żółw stepowy.
-- (camila):
Oshee to pies? Kot? A ja jakoś tak pozytywnie, mimo, że GPT wywala mi jakieś głupoty od rana.

--
"Nie wolno się bać.
Strach zabija duszę.
Strach to mała śmierć, a wielkie unicestwienie.
Stawię mu czoło.
Niech przejdzie po mnie i przeze mnie.
A kiedy przejdzie, odwrócę oko swej jaźni na jego drogę.
Którędy przeszedł strach, tam nie ma nic. ... Jestem tylko ja."
- Litania Bene Gesserit przeciw strachowi ("

DJGraco

#189 ·

Oshee to napój izotoniczny :D

djsenter

#190 ·

2 likes
Ostatnie 2 dni byłem na północy Anglii, spędzając czas na kajakowaniu, rzeglowaniu i strachu, że zaraz sobie połamię nogi chodząc po jakichś głazach i skałach xD
Było fajnie, a teraz wróciłem do domu, zjadłem obiad i Pan ma relaks.
Senter San

markus1234

#191 ·

3 likes
Wygraliśmy z Estonią 5 do 1! Brawo Polacy! Jestem bardzo zadowolony z tego wyniku. Oby tak dalej!

MarOlk

#192 ·

2 likes
Wstałem koło siódmej, zjadłem na śniadanie to co miałem na obiad, oporządziłem kota i już, już, już miałem się brać do życia, ale jakoś tak do przed pierwszą pospałem z kotem na nogach... A sny miałem piękne :D

camila

#193 ·

1 likes
Kurcze, nie wiedziałam, że tak bardzo wciągnę się w to pisanie. 120 stron pykło i więcej czeka na zakończenie. ;)
ENFP

Zuzler

#194 ·

3 likes
Herbata czarna z cytrynką, towarzystwo do rozmowy, dobra książka - no dobrze mam w tym życiu aktualnie. :)

skrzypenka

#195 ·

Masz ochotę napisać za mnie pracę naukową? :) :d

-- (camila):
Kurcze, nie wiedziałam, że tak bardzo wciągnę się w to pisanie. 120 stron pykło i więcej czeka na zakończenie. ;)

--
Große Operndiva?

djsenter

#196 ·

4 likes
Czas z rodzinką potrafi być przyjemny
Senter San

Puszkin

#197 ·

Pewnie, że tak!
-- (djsenter):
Czas z rodzinką potrafi być przyjemny

--

camila

#198 ·

Edited
Spoko Dawaj temat, i poagadamy nad cennikiem ;(
ENFP

skrzypenka

#199 ·

Trochę żartowałam, napiszę sama kochana. :)

-- (camila):
Spoko Dawaj temat, i poagadamy nad cennikiem ;(

--
Große Operndiva?

markus1234

#200 ·

Od piątku mam nowy zegarek mówiący z minutnikiem z Lumenu, na razie działa, i oby działał jak najdłużej. Mam również nowe słuchawki Aftershokz Trekz Titanium, kupione na OLX, i dzisiaj zauważyłem, że długo trzymają na baterii, w sensie, kiedy o 16 je uruchomiłem, miały 100%, i to 100% było trzymane przez nie do 21:20, teraz mają 90% baterii, i jeszcze grają. Jestem zadowolony z tych słuchawek, i z tego zegarka z minutnikiem. Słuchawki są w ładnym stanie, co mnie cieszy.
Previous 10 / 33 Next