2 likes
Ot tak po prostu, w sumie nie wiem dlaczego, ale jestem szczęśliwy i mnie to cieszy.
7 likes
Czuję się dobrze. Tak po prostu.
6 likes
Oshee jest już z nami i aktualnie odsypia stres związany ze zmianą miejsca zamieszkania.
Ale super. :)
-- (Kat):
Oshee jest już z nami i aktualnie odsypia stres związany ze zmianą miejsca zamieszkania.
--
-- (Kat):
Oshee jest już z nami i aktualnie odsypia stres związany ze zmianą miejsca zamieszkania.
--
Edited
Oshee to pies? Kot? A ja jakoś tak pozytywnie, mimo, że GPT wywala mi jakieś głupoty od rana.
Oshee to żółw stepowy.
-- (camila):
Oshee to pies? Kot? A ja jakoś tak pozytywnie, mimo, że GPT wywala mi jakieś głupoty od rana.
--
-- (camila):
Oshee to pies? Kot? A ja jakoś tak pozytywnie, mimo, że GPT wywala mi jakieś głupoty od rana.
--
2 likes
Ostatnie 2 dni byłem na północy Anglii, spędzając czas na kajakowaniu, rzeglowaniu i strachu, że zaraz sobie połamię nogi chodząc po jakichś głazach i skałach xD
Było fajnie, a teraz wróciłem do domu, zjadłem obiad i Pan ma relaks.
Było fajnie, a teraz wróciłem do domu, zjadłem obiad i Pan ma relaks.
3 likes
Wygraliśmy z Estonią 5 do 1! Brawo Polacy! Jestem bardzo zadowolony z tego wyniku. Oby tak dalej!
2 likes
Wstałem koło siódmej, zjadłem na śniadanie to co miałem na obiad, oporządziłem kota i już, już, już miałem się brać do życia, ale jakoś tak do przed pierwszą pospałem z kotem na nogach... A sny miałem piękne :D
1 likes
Kurcze, nie wiedziałam, że tak bardzo wciągnę się w to pisanie. 120 stron pykło i więcej czeka na zakończenie. ;)
3 likes
Herbata czarna z cytrynką, towarzystwo do rozmowy, dobra książka - no dobrze mam w tym życiu aktualnie. :)
Masz ochotę napisać za mnie pracę naukową? :) :d
-- (camila):
Kurcze, nie wiedziałam, że tak bardzo wciągnę się w to pisanie. 120 stron pykło i więcej czeka na zakończenie. ;)
--
-- (camila):
Kurcze, nie wiedziałam, że tak bardzo wciągnę się w to pisanie. 120 stron pykło i więcej czeka na zakończenie. ;)
--
Trochę żartowałam, napiszę sama kochana. :)
-- (camila):
Spoko Dawaj temat, i poagadamy nad cennikiem ;(
--
-- (camila):
Spoko Dawaj temat, i poagadamy nad cennikiem ;(
--
Od piątku mam nowy zegarek mówiący z minutnikiem z Lumenu, na razie działa, i oby działał jak najdłużej. Mam również nowe słuchawki Aftershokz Trekz Titanium, kupione na OLX, i dzisiaj zauważyłem, że długo trzymają na baterii, w sensie, kiedy o 16 je uruchomiłem, miały 100%, i to 100% było trzymane przez nie do 21:20, teraz mają 90% baterii, i jeszcze grają. Jestem zadowolony z tych słuchawek, i z tego zegarka z minutnikiem. Słuchawki są w ładnym stanie, co mnie cieszy.