2 likes
Wygraliśmy z Walią w rzutach karnych 5 do 4! Brawo Polacy! Jedziemy na Euro 2024! Jestem z Was dumny!
1 likes
Ale śliczne szpule mi przyszły <3 jeszcze takich zadbanych nie miałem. Nie to co Polskie dotychczasowe zakupy na OLXach. Dałem mniej a są najładniejsze ze wszystkich. Pudełka szczelne, w nich okrągłe takie plastikowe jeszcze w rozmiarze szpul a taśmy nie wyglądają na pogięte i nie są porozwijane :).
Idę po magnetofon.
Idę po magnetofon.
4 likes
Ostatnio odnowiłam kontakt z kimś, z kim nie miałam kontaktu kilka dobrych lat.
1 likes
Cieplutko i bardzo ładnie dzisiaj. Bardzo słoneczna pogoda. Nawet rano było ciepło.
1 likes
W końcu udało mi się dogadać z moimi słuchawkami Liberty 3 Pro, obsługują dwa urządzenia jednocześnie i teraz w końcu to działa.
Połączyłem słuchawki z moim odtwarzaczem i telefonem, teraz na odtwarzaczu słucham muzy w takiej jakości jak mi odpowiada, a kiedy przychodzi połączenie telefoniczne muza jest wstrzymywana i mogę odebrać słuchawkami, po zakończeniu rozmowy muza jest wznawiana.
Połączyłem słuchawki z moim odtwarzaczem i telefonem, teraz na odtwarzaczu słucham muzy w takiej jakości jak mi odpowiada, a kiedy przychodzi połączenie telefoniczne muza jest wstrzymywana i mogę odebrać słuchawkami, po zakończeniu rozmowy muza jest wznawiana.
Edytowano
1 likes
No w końcu ekran główny jakoś wygląda. Sam nie ogarnąłem oczywiscie. Nie wiem co za debile projektują nowe telefony. Aparat i galeria zdjęć na widoku a głupiej appki z wiadomościami czy kontaktów trzeba szukać w szufladzie aplikacji. Znak dzisiejszych beznadziejnych czasów.
Teraz mam w końcu Telefon, Wiadomości i ustawienia na głównym. Tyle.
Teraz mam w końcu Telefon, Wiadomości i ustawienia na głównym. Tyle.
Dzisiaj będę miał nową ładowarkę z 10 portami USB. Mam nadzieję, że tak szybko się nie zepsuje, i że będzie mi długo służyła.
Edytowano
2 likes
Po jakimś pół roku lub nawet więcej opierdzieliłem kebaba. Teraz czuję się jak miał bym urodzić kota, ale żreć nie muszę do jutra xD a i smaczne było.
1 likes
Bo pewnie to był kebab z kota :D
4 likes
Ostatnio wstaję po piątej, dobrze zasypiam, podpisałam kolejną umowę w pracy i jest dobrze.
1. Pogoda od kilku dni jest cudowna! 2. Wczoraj wpadłam pod kosiarkę - byłam u fryzjera! 3. Zrobiłam takie zakupy, że dawno nie wydałam tyle pieniędzy jednego dnia, ale było warto, bo to był bardzo ważny dla mnie zakup, który mam nadzieję, wystarczy na lata, tj. kupiłam maszynkę, depilator, akcesoria do tego i klawiaturę na bluetooth!
Edytowano
5 likes
@Monte: Depilator z aplikacją na telefon i klawiaturka do obsługi tegoż? :) Żart. Miłego dnia.