Tak. To tylko u nas takie eldorado. No pewnie nie tylko, ale już jakiś czas temu usłyszałem, że za gramanicą to jest raczej na papir. Senterku, przylatuj do polandu albo kup na allegro, polecam tę od Lekam. :D
Przez ostatnie wydarzenia w życiu prywatnym, które się u mnie zdarzyły zadaję sobie dokładnie to samo pytanie. Nie mam na myśli tutaj odejścia w sensie umierania, bo to ludzie różnie mogą interpretować. Bardziej sypanie się relacji z konkretnymi ludźmi. Mówię tu ogólnie.
Odnosnie melatoniny tak, potwierdzam, nie czuje różnicy a używuję, szczególnie zimowo. jest 5 mG? Jest. starczy, Kiedys Lek-AN oferował i 10 MG, ale moze dobrze, że jednak nie.
-uuu, ponure? A to czemu? U (Zuzler): 13 piątek - szaro, buro i ponuro, a do tego nachodzą mnie refleksje nad życiem i swoją przyszłością. Też są ponure.