Forum

Księga zażaleń 2024

Wątki archiwalne

Poprzednia 31 / 38 Next

cinkciarzpl

#601 ·

1 likes
Tak. To tylko u nas takie eldorado. No pewnie nie tylko, ale już jakiś czas temu usłyszałem, że za gramanicą to jest raczej na papir.
Senterku, przylatuj do polandu albo kup na allegro, polecam tę od Lekam. :D
____________Panu się zdaje, że życie polega na tym, żeby dorosnąć. Co? Być dorosłym; zdać egzamin; zadośćuczynić normom. A co to jest norma? Czy pan, jako psychiatra może mi odpowiedzieć? Co to jest norma? Nie może pan, bo to jest g**no.

Zuzler

#602 ·

1 likes
A ja polecam także Melabiorytm, nie widzę różnicy, a tańsze.

djdenismusic

#603 ·

1 likes
dlaczego ludzie, którzy znaczą dla nas najwięcej tak po prostu odchodzą?

DJGraco

#604 ·

Edited 2 likes
Przez ostatnie wydarzenia w życiu prywatnym, które się u mnie zdarzyły zadaję sobie dokładnie to samo pytanie.
Nie mam na myśli tutaj odejścia w sensie umierania, bo to ludzie różnie mogą interpretować. Bardziej sypanie się relacji z konkretnymi ludźmi. Mówię tu ogólnie.

Zuzler

#605 ·

A masz pewność, że t się dzieje tak po prostu, Denisie?

daszekmdn

#606 ·

1 likes
Dlaczego? Bo są ludźmi. ;)
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

EugeniuszPompiusz

#607 ·

1 likes
Odnosnie melatoniny tak, potwierdzam, nie czuje różnicy a używuję, szczególnie zimowo. jest 5 mG? Jest.
starczy,
Kiedys Lek-AN oferował i 10 MG, ale moze dobrze, że jednak nie.
Sygnaturka.: "That seems to point up a significant difference between Europeans and Americans. A European says: 'I can't understand this, what's wrong with me?' An American says: 'I can't understand this, what's wrong with him?'" TERRY PRATCHETT

cinkciarzpl

#608 ·

1 likes
Co za problem wziąć dwa cukierki? Ale fakt, nie ma w zasadzie po co.
____________Panu się zdaje, że życie polega na tym, żeby dorosnąć. Co? Być dorosłym; zdać egzamin; zadośćuczynić normom. A co to jest norma? Czy pan, jako psychiatra może mi odpowiedzieć? Co to jest norma? Nie może pan, bo to jest g**no.

Paulinux

#609 ·

Mam dzisiaj spadek wydajności i wkurzam się na losowe rzeczy. Kuźwa zabierzcie mnie dzisiaj ode mnie.
Happy hacking

djsenter

#610 ·

1 likes
Oo, to do Pani się dzisiaj nie odzywam i unikam jak ognia XD, trzym się
Senter San

daszekmdn

#611 ·

Ja już nie mogę...
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Milena132

#612 ·

A może ta osoba czeka również, abyś napisał? Pomyślałeś o tym może? :)

Zuzler

#613 ·

Edited
13 piątek - szaro, buro i ponuro, a do tego nachodzą mnie refleksje nad życiem i swoją przyszłością. Też są ponure.

skrzypenka

#614 ·

-uuu, ponure? A to czemu?
U (Zuzler):
13 piątek - szaro, buro i ponuro, a do tego nachodzą mnie refleksje nad życiem i swoją przyszłością. Też są ponure.

--
Große Operndiva?

Monte

#615 ·

Ja też mam ostatnio ponure wizje w głowie niestety. I nie mam na nie wpływu.
Give me a sign.

Postukujacy

#616 ·

Ja tam przesądny nie jestem, ale ten piątek 13 września dał ostro popalic. ;)
INFP

Zuzler

#617 ·

Zwłaszcza w Lądku, Głuchołazach i innych tam takich

Monte

#618 ·

Biedni ci wszyscy ludzie tam. Po raz kolejny ich zalewa.
Give me a sign.

skrzypenka

#619 ·

jestem w niedoczasie.
Große Operndiva?

miki2137

#620 ·

blindshell mi sie pier*li
W związku z moją przesiadką na Linuxa jestem tu coraz żadziej, formy kontaktowe w wizytówce.
Poprzednia 31 / 38 Next