Forum

Księga zażaleń 2024

Wątki archiwalne

Poprzednia 30 / 38 Następna

Zuzler

#581 ·

A czy jest ktoś, kto naprawdę wie, co przed nim?

Milena132

#582 ·

Jakby co... Jestem, nie zwieję. :D
-- (daszekmdn):
Zwariuję kiedyś. Straciłem wiarę we wszystko, grunt pod nogami, znowu. Sam nie wiem czego chcę, czego się na prawdę boję i co przede mną.

--

lwica

#583 ·

@Monte Muszę mieć bardzo regularnie płukane, a niestety wtedy się nie udało, ale już ogarnęłam i jest dobrze. :)
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

Monte

#584 ·

To super.
Give me a sign.

Monte

#585 ·

Mój Internet mobilny się wykrzaczył. Rzadko to mu się zdarza, ale jednak.
Give me a sign.

daszekmdn

#586 ·

Edytowano
Nie wierzę już w nic.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

matid25

#587 ·

Pech normalnie pech. Wróciłem z kauflandu pękła puszka z piciem pół napoju na podłodze. I sprzątanie. Jak sprzątnołem picie to domestos się wylał na podłogę masakra. Mam nadzieje że nic do biurka się nie wylało bo wtedy to był by dramat.
Zapraszam do mojej biblioteki dźwiękowej :)

markus1234

#588 ·

Edytowano
Z czwartku na piątek zmarł jeden z terapeutów naszych warsztatów. Pracował on w pracowni witrażu i prowadził zajęcia muzyczne. Smutno mi z tego powodu.

Edit: Jednak nie z czwartku na piątek, tylko w nocy z piątku na sobotę umarł ten terapeuta. Przed chwilą mieliśmy spotkanie na sali, i mamy tydzień żałoby, ma być cicho, bez muzyki, bez śpiewów. Pogrzeb najprawdopodobniej w tą środę, ale jeszcze do końca nie wiem.

skrzypenka

#589 ·

Och matko, co za pech, serio.


-- (matid25):
Pech normalnie pech. Wróciłem z kauflandu pękła puszka z piciem pół napoju na podłodze. I sprzątanie. Jak sprzątnołem picie to domestos się wylał na podłogę masakra. Mam nadzieje że nic do biurka się nie wylało bo wtedy to był by dramat.

--
Große Operndiva?

matid25

#590 ·

@Skrzypenka do tej pory znajduję klejące ślady gdzieś na biurku lub na szafce :)
Zapraszam do mojej biblioteki dźwiękowej :)

daszekmdn

#591 ·

Edytowano
Laptop w serwisie. Koło 600 wyjdzie. Okazało się, że do wymiany jeszcze bateria, bo spuchła. A ja nie mam chwilowo danych, więc jestem odcięty narazie od wielu miejsc.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

daszekmdn

#592 ·

1 likes
Nic dziś nie robię, nie ma mnie dla świata. Fizycznie się czuję tragicznie. Ciśnienie chyba bo łeb mi pęknie i w ogóle jakoś tak słabo mi.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

cinkciarzpl

#593 ·

1 likes
Mam tak samo. Jeszcze łep plus oko. A idźcie że.
____________Panu się zdaje, że życie polega na tym, żeby dorosnąć. Co? Być dorosłym; zdać egzamin; zadośćuczynić normom. A co to jest norma? Czy pan, jako psychiatra może mi odpowiedzieć? Co to jest norma? Nie może pan, bo to jest g**no.

DJGraco

#594 ·

Jaskra?
-- (cinkciarzpl):
Mam tak samo. Jeszcze łep plus oko. A idźcie że.

--

lwica

#595 ·

2 likes
Dlaczego ludzie utrudniają coś, co mogli by ułatwić, i czemuż, ach czemuż, muszą być takimi służbistami? :(
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

Monte

#596 ·

Zadaję sobie to samo pytanie od kilku lat.
Give me a sign.

Zuzler

#597 ·

Bo mogą, hehehehehehehe!!! ;)

markus1234

#598 ·

Przegraliśmy z Horwacją 1 do 0. Myślałem, że chociaż zremisujemy, a tu klops. Ale po tym meczu mogłem się spodziewać przegranej, bo bardzo słabo grali, słabiej, niż ze Szkotami.

djsenter

#599 ·

Poniedziałek zaczął się tak sobie, dzwoniłem półtorej godziny do przychodni, a kiedy byłem na miejscu jedenastym w kolejce, telefon mi się rozładowar :D
Melatonina mnie się skończyła!
Senter San

Zuzler

#600 ·

1 likes
Melatonina na receptę?
Poprzednia 30 / 38 Następna