Forum

Księga zażaleń 2024

Wątki archiwalne

Poprzednia 29 / 38 Następna

cinkciarzpl

#561 ·

Edytowano
To niestety straszne badziewie. Chyba że wydasz, kurna, tysiunc.
< Ewentualnie lampy uv. Sam mam zamiar coś takiego kupić.
____________Panu się zdaje, że życie polega na tym, żeby dorosnąć. Co? Być dorosłym; zdać egzamin; zadośćuczynić normom. A co to jest norma? Czy pan, jako psychiatra może mi odpowiedzieć? Co to jest norma? Nie może pan, bo to jest g**no.

daszekmdn

#562 ·

Edytowano 3 likes
Wiecie co jest najgorsze?
Powroty na leki...
Fizycznie dostaję zawsze taki wpi*rdol, że to masakra.
Czuję się jak by mnie przejechał walec. Już nie zchodzę, nie ma opcji. Imprezować można na trzeźwo i na spokojnie.
0 też jest orzeźwiające, a wódki dość po wakacjach więc jak kto mnie woła na jakie party to proszę miejcie na względzie :).
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

skrzypenka

#563 ·

1 likes
Czuję się obolała
Große Operndiva?

djsenter

#564 ·

Edytowano
No tak, powroty do SSRI, z których się i tak nie powinno schodzić bez nadzoru psychiatry nigdy nie będą przyjemnym spacerkiem
Senter San

Zuzler

#565 ·

4 likes
Niemożebnie mnie drażnią ludzie, zwłaszcza obcy na ulicy. Po co to jedno z drugim maca, łapie bez ostrzeżenia, nawiguje, gdy nikt nie prosił, drze się jak opętane, gdy zboczę z trasy i zamiast w przejście dla pieszych, samą laską pukam w słupki z łańcuchem obok? No po co, kurwa, po co mi ta ich pieprzona atencja?

camila

#566 ·

Ja unikam SSRI i SNRI jak ognia
ENFP

DJGraco

#567 ·

1 likes
Przydałby mi się totalny reset emocjonalny. Pewnych rzeczy mam zwyczajnie dość.

daszekmdn

#568 ·

Oj, mi też.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

daszekmdn

#569 ·

To tak tylko w Poznaniu czy o co chodzi?
Ja jak do Was szliśmy to widziałem po raz pierwszy.
Gdzie i z kim bym nie łaził raczej jest tak, że umieją pomóc albo pytają jak nie robiąc nic na siłę.
-- (Zuzler):
Niemożebnie mnie drażnią ludzie, zwłaszcza obcy na ulicy. Po co to jedno z drugim maca, łapie bez ostrzeżenia, nawiguje, gdy nikt nie prosił, drze się jak opętane, gdy zboczę z trasy i zamiast w przejście dla pieszych, samą laską pukam w słupki z łańcuchem obok? No po co, kurwa, po co mi ta ich pieprzona atencja?

--
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Zuzler

#570 ·

Nie wiem, kuźwa, no nie wiem po prostu.

markus1234

#571 ·

Co noc o godzinie 3:00 budzi mnie ucisk w gardle. Żeby ten ucisk minął, muszę albo zarzyć tabletkę od bólu gardła, na szczęście mi moja ciocia kupiła 1 opakowanie takich tabletek, albo się czegoś napić. Najwyżej jutro jeszcze zostanę w domu, i nie pójdę na warsztaty, zobaczę po dzisiejszej nocy, czy ten ucisk będzie mniejszy, a jeśli nie, to chyba udam się do lekarza. Ten ucisk zaczął się od tamtego piątku, czyli od 16 sierpnia, i do tej pory nie mija.

djdenismusic

#572 ·

Kuźwa. Nudno ostatnio. Pogadało by się z kimś fajnym i ciekawym. :D

Zuzler

#573 ·

Ech, żey tak ktoś chciał pograć w Little exam... Najlepiej paru ktosiów.

Monte

#574 ·

A co to jest? To jakaś gra online?
Give me a sign.

lwica

#575 ·

@Zuzler jak mi oddadzą słuch, to chcę. :)
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

Adasadula

#576 ·

Edytowano
a ja w Connect four, ewentualnie Ninety Nine :P, bo na the little exam jestem zbyt głupi,

Zuzler

#577 ·

A kto Ci, koteczku, zabrał słuch? ;)

lwica

#578 ·

Problemy me uszne. :( Głucham na jedno jak pień, a drugie też sobie bardzo średnio radzi.
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

Monte

#579 ·

To co ci sie stało Kinga? Masz zapalenie ucha, czy jak? Czy zatkało ci się po prostu?
Give me a sign.

daszekmdn

#580 ·

Zwariuję kiedyś. Straciłem wiarę we wszystko, grunt pod nogami, znowu. Sam nie wiem czego chcę, czego się na prawdę boję i co przede mną.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P
Poprzednia 29 / 38 Następna