Forum

Śpiewacie? Gracie?

Integracja Eltenowiczów

Previous 7 / 7

olcia2702

#121 ·

Witam! Jeżeli chodzi o śpiewanie, to tak, śpiewam, i to od trzeciego roku życia, więc trochę czasu już zleciało, a grać gram, na fortepianie, od sześciu lat.
Wcześniej przed fortepianem grałam na flecie, ale zrezygnowałam, bo zajęcia miałam dwa razy w tygodniu, i się poprostu nie wyrabiałam.
Może i nie jestem aniołem, ale jestem warta tego żeby chwilę zemną pogadać.

Monte

#122 ·

Hej. Ja uczyłam się grać na fortepianie przez cztery lata podstawówki, byłam w szkole muzycznej i miałam te wszystkie zajęcia jak muzykografia, audycje muzyczne, rytmika, potem zrezygnowałam ze szkoły muzycznej częściowo przez zbyt dużą ilość zajęć, a częściowo z powodów osobistych, mam wrażenie, że trafiałam na trudnych nauczycieli. Przez pół roku śpiewałam w chórze, wróciłam do śpiewania po dwóch latach przerwy, zresztą śpiewam od dziecka, na chór chodziłam przez pięć lat i trzy lata śpiewałam w scholi, od marca zeszłego roku uczę się grać na gitarze, czasem śpiewam, ale rzadko. Przez krótki czas uczyłam się tańczyć.
Give me a sign.

Kotek

#123 ·

Cześć. Nie śpiewam, bo się wstydzę. Czasami lubię pograć na pianinie dla zabawy.

Kuba12565

#124 ·

hej, ja gram na pianinie, zamieżam sie rozwijać w tym kierunku.
"Hatsune Miku is simply the best! I'm completely obsessed—listening to her music is my absolute passion!

smol

#125 ·

Śpiewam, gram na różnego rodzaju gitarach na perkusji i troche na pianinie. Nawet daję lekcje gry na gitarze. Chciałem się nauczyć grać na saksofonie, ale coś nie poszło. Mam sprobować ponownie.

Kuba12565

#126 ·

witam, ja gram na pianinie, jestem obecnie w 1 kl, szkoły muzycznej, pierwszego stopnia, wcześniej byłem w tak zwanym, ognisku, gdzie miałem lekcje pianina po 2 razy w tygodniu, po puł godziny, lecz postanowiłem iść do szkoły muzycznej od tego roku, już chodze 4 lub 5 mies.
"Hatsune Miku is simply the best! I'm completely obsessed—listening to her music is my absolute passion!
Previous 7 / 7