Witam! Jeżeli chodzi o śpiewanie, to tak, śpiewam, i to od trzeciego roku życia, więc trochę czasu już zleciało, a grać gram, na fortepianie, od sześciu lat.
Wcześniej przed fortepianem grałam na flecie, ale zrezygnowałam, bo zajęcia miałam dwa razy w tygodniu, i się poprostu nie wyrabiałam.
Wcześniej przed fortepianem grałam na flecie, ale zrezygnowałam, bo zajęcia miałam dwa razy w tygodniu, i się poprostu nie wyrabiałam.