to ja mam coś dla was http://racegame.pl/grant.php?u=7918&c=j3gyg91mfg
Hej, i jak, grasz w to? Na ile dostępne? Zauważyłam, że tam mało aktywnych graczy.
Wchodzę na stronę pierwszy raz i widzę:
Gracz Mucha dostał już od ciebie dotację:P
Jak to wygląda? co jakiś czas trzeba się logować i zlecać jakieś naprawy samochodó, ustawiać gdzie sięchcemy ścigaćczy jak?
Czy sporo opcji jest płatnych?
Gracz Mucha dostał już od ciebie dotację:P
Jak to wygląda? co jakiś czas trzeba się logować i zlecać jakieś naprawy samochodó, ustawiać gdzie sięchcemy ścigaćczy jak?
Czy sporo opcji jest płatnych?
Hej, a łatwo tam znaleźć przeciwnika do wyścigu, czy są aktywni? Dam znać jaką mam nazwę jak się zarejestruję.
Edited
Baltim, bo pewnie zarejestrowałeś się z jego linku polecającego. Moja nazwa to Fantasma. Zapraszam do kontaktu. Chętnie przyjmę porady dot tej gry. Link do dotacji http://racegame.pl/grant.php?u=9711&c=i98gaua53a
tak udostępniłem link dotacyjny zarabiać pieniądze możesz w sposub praca jako mechanik za wyścigi raz zarobisz jak wygrasz a jak przegrasz to stracisz za trening płacą ulepszasz auta umiejętności kierowcy i tuningujesz auta masz też stację bęzynową
a co do płatnych opcji nie kupisz nie których rzeczy jak nie masz tak zwanych złotych monet
A nowe auto mogę kupić dopiero jak poprzednie ulepszę na maxa?
Jakiś kit z tymi dotacjami. Moi koledzy kliknęli w link a ja nie dostałam.
bo regulamin jest taki, że to jest rozstrzygane co 5 dni chyba auto możesz kupićjak uzbierasz ileś tam pieniędzy w salonie samochodowym wszystko pisze
Mi się to podoba, tylko kasy mało na rozwijanie auta i kierowcy.
Ta gra w ogóle nie ma żadnych dźwięków, właśnie ją próbóję.
Acha. Rozumiem.