Forum

[18 plus] Pytanie i odpowiedź

Integracja Eltenowiczów

Previous 35 / 45 Next

kazek5p

#681 ·

nikt naprawde nie wie, kto ma mnie w sercu na dnie, nikt na świecie nikt.
A tak poważnie to chyba nikt się we mnie nie kocha, tak wyszło.

Jaki pseudonim wybrał/a byś dla swojego alter ego?
-- (Zuzler):
Po przemyśleniach, może nie szczególnie dogłębnych, ale jednak zaistniałych dochodzę do wniosku, że to w jakiejś, nie wiem w jakiejś stanowczo, części, skutek naszego bycia kulturalnym.

A kto się kocha w tobie?

--

Agata.d

#682 ·

Chodzi o imie? Jeśli tak to Weronika, zawsze mi się podobało do tego stopnia, że jak byłam dzieckiem tak się przedstawiałam obcym ludziom. Wracasz do domu po ciężkim dniu pracy, a jeśli nie pracy, to jakimś trudnym spotkaniu w ogóle czymś trudnym. Zastajesz w domu sąsiada, którego znasz z widzenia. Siedzi rozwalony na kanapie, ogląda tv i jeszcze wyżarł ci wszystko z lodówki. Co robisz?
Nigdy nie można być pewnym, że to co już masz będzie Ci dane na zawsze, a pewne w życiu są tylko dwie rzeczy, śmierć i podatki.

MarOlk

#683 ·

Dosiadam się i tak sobie oboje siedzimy milcząc. Za czym albo za kim tęsknisz?

misiek

#684 ·

Agnieszka, co już dawno tu nie mieszka. Gdzie jesteś gdzie? Kto pieści twoje ciało?
-- (Zuzler):
Po przemyśleniach, może nie szczególnie dogłębnych, ale jednak zaistniałych dochodzę do wniosku, że to w jakiejś, nie wiem w jakiejś stanowczo, części, skutek naszego bycia kulturalnym.

A kto się kocha w tobie?

--
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

misiek

#685 ·

1 likes
Pytanie czy go lubię, czy nie. Jak lubię to dosiadam się pewnie z piwkiem. A żarcie no cóż, wybaczę. Jak nie lubię to wiadomo, za bety, za drzwi i jeszcze psa napuszczę.
-- (Agata.d):
Chodzi o imie? Jeśli tak to Weronika, zawsze mi się podobało do tego stopnia, że jak byłam dzieckiem tak się przedstawiałam obcym ludziom. Wracasz do domu po ciężkim dniu pracy, a jeśli nie pracy, to jakimś trudnym spotkaniu w ogóle czymś trudnym. Zastajesz w domu sąsiada, którego znasz z widzenia. Siedzi rozwalony na kanapie, ogląda tv i jeszcze wyżarł ci wszystko z lodówki. Co robisz?

--
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

misiek

#686 ·

Za dawnym życiem i znajomościami początkowo od tych szczeniackich.
-- (MarOlk):
Dosiadam się i tak sobie oboje siedzimy milcząc. Za czym albo za kim tęsknisz?

--
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

Agata.d

#687 ·

Za siódmą górą za siódmą rzeką, a nie pieści mnie nikt, bo tego nie potrzebuję. Gdzie te chłopy?
-- (misiek):
Agnieszka, co już dawno tu nie mieszka. Gdzie jesteś gdzie? Kto pieści twoje ciało?
-- (Zuzler):
Po przemyśleniach, może nie szczególnie dogłębnych, ale jednak zaistniałych dochodzę do wniosku, że to w jakiejś, nie wiem w jakiejś stanowczo, części, skutek naszego bycia kulturalnym.

A kto się kocha w tobie?

--

--
Nigdy nie można być pewnym, że to co już masz będzie Ci dane na zawsze, a pewne w życiu są tylko dwie rzeczy, śmierć i podatki.

misiek

#688 ·

Na polu. A gdybym miał cię zjeść to co byś powiedziała? A ugryźć gdybym chciał, czy coś byś przeciw miała?
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

Agata.d

#689 ·

Jestem koścista i niestrawna, więc lepiej mnie nie jeść, a przy gryzieniu mogę oddać i to z naddatkiem, więc lepiej nie próbować. Powiedz czemu pragniesz dostrzec w oknach świata część odległą?
Nigdy nie można być pewnym, że to co już masz będzie Ci dane na zawsze, a pewne w życiu są tylko dwie rzeczy, śmierć i podatki.

Zuzler

#690 ·

1 likes
Bo może być ciekawsza od tej bliskiej.

Dlaczego Tede kurwą jest?

papierek

#691 ·

1 likes
Dlaczego tede kurwom jest powinno być. xd. Pewnie dlatego, że się skurwił i sprzedał. Chlanie w banie, czy bania u cygana?
po co mi sygnatura?

Zuzler

#692 ·

1 likes
Masz na myśli spożywanie alkoholu w pociągu?
Chętnie, acz nigdy się jeszcze nie odważyłam.

Kto wie, czy za rogiem nie czyha anioł z bogiem?

Agata.d

#693 ·

Nie czeka, bo ani jeden ani drugi nie istnieje. Czy warto było starać się jak ja?
Nigdy nie można być pewnym, że to co już masz będzie Ci dane na zawsze, a pewne w życiu są tylko dwie rzeczy, śmierć i podatki.

mucha

#694 ·

nie było warto. Czy warto było szaleć tak przez całe życie?

Postukujacy

#695 ·

2 likes
Owszem, bo masz tełaz co wspominać.

Matka wie, że ćpiesz?
INFP

kazek5p

#696 ·

Warto bo tylko to pozostało nam w życiu, a później i tak piach.

Po co dalej pić to samo piwo, kiedy czujesz, że uleciał gaz?

Zuzler

#697 ·

1 likes
Matce ostatnio podkradłam jedno Glo, pierwszy raz w życiu. Powiadomiłam ją o tym, ale nijak jej to nie ruszyło. :P
A po co pić to samo piwo? A bo szkoda wylewać, to pieniądze kosztowało.

Jak rozpoznać ludzi, których już nie znamy?

mucha

#698 ·

po głosie albo coś takiego. Budujemy swój dom na piasku?

misiek

#699 ·

Ta, a nawet z piasku. Czy te oczy mogą kłamać?
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

Zuzler

#700 ·

Niee, ależ skąd.

Twój zakup z ostatniego miesiąca, który uważasz za udany i wnoszący coś konkretnego do życia to? Oczywiście, uzasadnienie proszę.
Previous 35 / 45 Next